Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehet, hogy boszorkány a...

Lehet, hogy boszorkány a szomszéd öregasszony?

Figyelt kérdés
Már ki vagyok akadva, mert mindig tojások vannak szétszórva a kertünkben és nem csak a mi kertünkben, hanem az összes többi szomszédunk kertjében is. És arról olvastam olyat, hogy ebben lehet boszorkányság is. Először azt hittük, hogy valami állat hordogatja szét, na de minden egyes nap nem létezik , hogy valami állat hordogatná mindenkinek a kertjében. Egyébként a tojások, olyanok, hogy vagy meg van zápulva, vagy van rajta egy kb 1 v 2 cm- es lyuk és tökre üres. Amúgy a szomszéd néniről köztudott, hogy azt mondták az anyjára is, hogy boszorkány. És a néni nagyon fura. Először csak azt hinném szenilis, mert mindig amikor szembe jövök vele és köszönök, sose köszön, ha meg direkt nem köszönök, akkor meg utánam kiabál és nagyot köszön. Anyáméknak mindig ad át tojást(enni) de hiába mondom, hogy nem kéne, .,meg mindig olyan nyomasztó érzés amikor beszélek vele.Én is babonás vagyok, az biztos, de mit gondoltok erről? ( szkeptikusok válaszait nem várom)

2013. ápr. 25. 20:17
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%

Figyeld ki mikor mászik át hozzátok aztán verd meg!

De úgy hogy ne legyen baja csak fájjon neki!


Utána meg: Ja maga az Joli néni hát miért nem mondta előbb... stb.. Jaj bocsika!


Többet nem fog menni!

2013. ápr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

de most komolyan...

azt meg elfelejtettem leírni, hogy tényleg ő lehet mert egy csomószor lehetett látni a kertünkbe mászkálni. (bár anyámék szerint csak a gyümölcsöt lopta)

2013. ápr. 25. 20:32
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
2013. ápr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
és mit tudnék tenni?
2013. ápr. 25. 20:38
 5/29 anonim ***** válasza:
85%

Figyeld meg amikor repked a seprűjén!

Mert ha 50 méter felett is tud repülni, akkor tuti, hogy boszorkány...

2013. ápr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
köszönjük szépen.
2013. ápr. 25. 20:40
 7/29 anonim ***** válasza:
58%
Boszorkányok nem csinálnak ilyen baromságokat. Túl sok amerikai filmet nézel....
2013. ápr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
nem nézek sok filmet, de az eléggé durva volt, amikor a mások öregasszony (az is lapos) átment, a szomszéd öregasszonyhoz, mert tojásokat talált a postaládájában és elkezdett vele torka szakadtából ordítani.
2013. ápr. 25. 20:49
 9/29 anonim ***** válasza:
73%
Igen, és ha valaki gyépés és tojásokat rakosgat mindenhova, akkor az nyilván boszorkány, mert ugyebár a boszorkány az gyépés. Hát, gratulálok, ha ilyen magas szintekre terjed nálad az intelligencia.
2013. ápr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is vannak bolondok, ez van. Nem boszorkány.
2013. ápr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!