Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ha harom josno egymastol...

Panka91 kérdése:

Ha harom josno egymastol fuggetlenul ugyan azt josolja, de a negyedik mast mond, szerintetek a 3 masiknak van igaza vagy a negyediknek?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 23. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha nem zárják ki az összes lehetőséget, még az is előfordulhat, hogy egyiknek sem.
2017. ápr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aki mas velemenyen volt O kb kizart mindent csak azt nem hogy kulfoldre megyek es ott talalok part magamnak aki marciusban szakitott valakivel. Meg hogy ha megcsalt felejtsem el nem szeret(ezo josno volt xd). A masik 3 pedig hogy kibekulok a volt parommal. Ok nem zartak ki semmilyen lehetoseget. Azt mondtak eldonthetem rajtam all hogy ki e bekulok vele, de mivel szeretem ugy all a sorsunk hogy kibekulunk.(marciusban szakitottunk) De az ezos josno inkabb nokent beszelt... En ugy ereztem. Azt sem ertem minek josoltatok masokkal is mikor en is tudok xd Elment az eszem!
2017. ápr. 23. 18:25
 3/6 anonim ***** válasza:
csinike
2017. ápr. 24. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
57%

Ha jósnőhöz jársz minek gondolkodsz?

Ha tudnál gondolkodni,nem mennél jósnőhöz.

2017. ápr. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Higgy amit akarsz, igazi egyiknek se lesz, maximum szerencséje
2017. ápr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyiknek sem, csak az az igaz, amit itt olvasol, másnak ne higgy!!!
2017. ápr. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!