Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mennyi ido mire bejon?

Bella673 kérdése:

Mennyi ido mire bejon?

Figyelt kérdés
Voltam 3josnal tobbnyire ugyan azt mondtak a szeretett ferfival kapcsolatban, mikora jon be amit meg josoltak?

2017. ápr. 27. 23:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mit josoltak??nekem még a gyerek is mondta anya nem jött be amit a jos mondott nem lett novemberbe baràtod..ja igen lehet 10év mulva novemberbe lesz végülis nekem se mondta mikor..
2017. ápr. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igazabol azt hogy a szeretett ferfi varatlan oromhirt fog velem kozolni,

2.dik jos hogy en vagyok a fetfi elete nagy szerelme

De azota meg el is hagyott a szerelmem 😂😂😂

2017. ápr. 27. 23:36
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem is josoltak rajtam àll hogy lesz a bucsu hogyan vàlunk el..

Nem tudtam hogy az az utolso napom ott meg akkor az elveim ugyse engedték volna..pedig a joslatba benne volt hogy hosszu kényszer szabira kell mennem..

2017. ápr. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A jósok nagy kamu.
2017. ápr. 28. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az örömhír hogy elhagyott
2017. ápr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lesz jobban tetszo neked
2017. ápr. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy lesz remenykedek meg a joslatban!
2017. ápr. 28. 10:00
 8/11 thoomas26 ***** válasza:

Nem gondolom, hogy a legjobb ötlet a magánélet alakulását összevetni egy jóslattal.

Ha meg is mondják a jövőt, az is csak egy lehetséges jövőkép lesz, mely a mostani állás szerint a legelképzelhetőbb. De ez folyamatosan változik. Ne azért ragaszkodj egy férfihoz, mert a jóslat szerint ő a párod, de ugyanúgy ne is taszítsd el magadtól, ha éppen az jön ki, hogy nem a tiéd.

Ezt neked kell legbelül érezned. Ha valóban egymásnak lettetek teremtve, azt úgy is észre fogod venni. Mint ahogy azt is, ha nem. E szerint dönts. Az igazi jóslat benned van, a lelked legmélyén.

2017. ápr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Soha ne szivass már...te több esélyed van ha nem úgy kezded h voltam jósnál mert jó esetbe csak röhög egyet rosz esetbe feláll oszt csók
2017. ápr. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Soha.

Nem tudom, kifejteni egy kommentben, hogy mért... keress rá a goole-n, hogy a jóslások, mért átverések.

2017. ápr. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!