Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ti hisztek a joslasban? Volt...

Ti hisztek a joslasban? Volt akinek josoltak es igaz volt? Tobbi lent

Figyelt kérdés
josoltak nekem es kivancsi vagyok beteljesul , de nagyon vagyom mar arra amit josoltak :)

2017. máj. 4. 21:40
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nem.
2017. máj. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem hiszek a jóslásban...maximum a jövőbe pillantó álmokban
2017. máj. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Ozmium42 ***** válasza:
Az időjóslásban hiszek, és más, természettudományos, racionális előrejelzésekben.
2017. máj. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen. De hozzá tartozik: többen is jósoltak már nekem. Aki pontosan azt jósolta, amire vágytam, az sose jött be. Aki általánosságokat mondott, pl. hogy nagy szerencse ér, vagy fordulatot vesz az életem, vagy híreket fogok kapni... ezeket meg se jegyeztem, mert nem érdemes.



Egyetlen jósnővel találkoztam, aki nagyon pontosan látta a valóságot. Többezer kilométerre történt dolgokat derített ki, amikről nem tudhatott, és csak hónapok múlva derült rájuk fény, illetve megjósolta az Anyám halálát pár hónappal előre.

2017. máj. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4-s ez a jósnő hol található? Kíváncsi lennék rá...
2017. máj. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Isten ments hogy higgyek a jóslatokban, elég nekem ha a politikusok teszik ezt.

Egyébként meg lehet "látni" dolgokat de én azt nem nevezném jóslásnak hanem valamiféle tudat-idő utazásnak amivel meg lehet érezni dolgokat. Pl. lottoszámok.. ilyesmire gondolok.

2017. máj. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Szerintem ha josolnak neked es elhiszed, leginkabb tudatalatt veghrzviszed amit mondtak neked, ha hiszel benne. Anyunak josoltak mikor 11 voltam, azt josoltak h nrkem csak szar parkapcsolataim lesznek. Elmeselte, b3leegrtt az agyamba es csak szart valasztok 😀 de ennek mas oka is van. Ennyi tapasztalatom van.
2017. máj. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem. Már többször is jósoltak nekem, és az igazság közelében sem volt soha.
2017. máj. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek az ilyenekben DE cigánykártyával jósoltak nekem párszor. 5-ből 3 esetben bejött. De persze nem sarlatán csinálta hanem egy roma osztálytársam.
2017. máj. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szoktam kártyából jósolni. Általában már akkor érzem, hogy be fog-e jönni, mikor a kártyákat a kezembe veszem. Többször talál be, mint ahányszor nem.

Kártya nélkül is nagyon erős megérzéseim vannak. De ezt inkább úgy tudom neked elmagyarázni, hogy nagyon rá tudok érezni, hogy adott embert mi motiválja, mit miért tesz, ebből következik, hogy mi lesz a következő lépése, és annak is van következménye. Természetesen minél jobban ismerek valakit, annál egyszerűbb, de vadidegen emberek esetében, pár mondatos beszélgetés után is meglehetősen pontosan eltalálom az érzéseit és a motivációt.

Ez is tud olyan lenni egyeseknek, mint a jóslás.


Jövőbe látás nincs. A jóslás mindig azt mutatja, hogy ha ebben az irányban, változatlanul haladnak a dolgok, akkor mi fog történni. Ebben természetesen benne van az is, hogy semmi sincs előre megírva, te irányítod az életed. Persze, vannak események, amik tőlünk függetlenek és hatással vannak az életünkre. De a legritkább az, mikor erre utal egy jóslat. Ha igen, az is olyan homályos, hogy bármire rá lehet húzni. (Pl. Sógornőmnek kijött, hogy anyagi kár fogja érni. Ez lehet szinte bármi: elhagy egy ötszázast, vagy leég a háza. Nekik csőtörés volt. Ő ebben látta beteljesülni.)

2017. máj. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!