Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ti hisztek a cigánykártyával...

Ti hisztek a cigánykártyával való jóslásban?

Figyelt kérdés

Én néha szoktam magamnak vetni, nem nagyon hiszek benne, inkább csak játék.

Viszont az esetek legnagyobb %-ában mutat elöre dolgokat, ami elgondolkodtató. Sokszor csak utólag értem meg mit mutatott a kártya, nem vagyok valami profi.

Ami még furcsa, hogy ha 3x megkerdezem ugyanaz, 3x nagyjából ugyanaz a lapkombináció jön ki.

Szkeptikus vagyok nagyon, nem hiszek sem a jósokban, sem a varázsgömbben, de ez nekem furcsa. :)


2017. máj. 6. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem
2017. máj. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég nagy a valószínűsége annak, hogy 3x "nagyjából" ugyanaz a kombináció jön ki.
2017. máj. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen lènyegtelen, hogy mivel jósolsz. Azzal hozod lètre azt a jövőt, hogy hinni kezdesz benne. Ezt a hitet megèlheted fèlelemkènt, örömkènt, bánatkènt stb. Minden elkèpzelès amibe hiszel, miközben figyelmed magadra ès a világra koncentrálódik, megvalósul. A tudatos èned ezt várakozáskènt, tudatalattid parancskènt veszi. Ezzel a fókusszal "vonzol" ezt rengetegen tudtuk nèlkül önmaguk ellen használják. Te ne tedd.
2017. máj. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. máj. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!