Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Velemenyeteket szeretnem...

Velemenyeteket szeretnem kerni, hogy Nektek mit jelentenek, mondanak a következö lapok? Elettarsamra huztam, akivel 3 honap mulva hazassagra keszülünk.

Figyelt kérdés
Elettarsamra huztam, akivel 3 honap mulva hazassagra keszülünk. Valahol örülök, de valahol felek. Ezert karytat vetettem a parom erzeseiröl, gondolatairol, stb. Gondolatok egymásról, a kapcsolatról:bosszusag Érzések egymás és a kapcsolat iránt:hazassag Erotikus vonzódás egymáshoz:rabsag Elvárások egymásra és a kapcsolatra vonatkozóan:varatlan öröm Mit tehet illetve tesz a kapcsolatért? Gyogyito, hamissag Mit ne tegyen illetve nem tesz a másik a kapcsolatért? Biro, vetelytars A kapcsolat jövője:tarsasag Nagyon örülök valaszotoknak! Letta

2017. máj. 15. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Leírottaidból arra kell következtetni, a legjobb az, ha sürgősen kilépsz ebből a kapcsolatból!

.

Házasságotokkal ne tedd tönkre azt, aki szeret téged...!

2017. máj. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak tippelek, nem tanultam jóslást.

Hamisság, vetélytárs: Nincs teljesen elkötelezve a kapcsolatotok mellett.

De erősen kötve van hozzád a szexualitás által, lehetséges, hogy szexfüggő, és nem valódi szerelmi indokokból, nem a személyedből táplálkozik a szexuális vágya.

Azt tudnod kell, hogy a függő lélektanilag foglaltnak tekintendő, mert a függőnek az adott szenvedély van a párkapcsolati helyén, a párja már csak harmadik, külső személy a számára. Tehát érzelmileg foglalt a fiú. Valószínűleg a vetélytárs is erre utal.

2017. máj. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!