Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy ismerősömmel 2 eléggé...

Egy ismerősömmel 2 eléggé érdekes dolog történt, amiről a véleményeteket szeretném kérni!?

Figyelt kérdés

1. Szokott esténként a sötétben sétálni. Egyszer elment mellette egy kapucnis lány és ráköszönt. Hátrafordult, hogy megnézze ki volt az, de addigra már senki nem volt ott.


2. Mesélte, hogy az apjának van egy Illuminatis posztere. Kiskorában mindig mondta neki, hogy ne nézzen rá, mert rossz fog történni. Nemrég lefényképezte és az apjának eltörött a keze.


Mindenkinek kiváncsi vagyok a véleményére :) 18/F



#poszter #Illuminati #kapucnis emberke. :)
2014. nov. 28. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

A véleményem az,hogy nagyon unatkozol :(

Itt-az ezotéria részben- mindig azt irják,hogy nem kell humorizálni.

2014. nov. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt ő mesélte nekem :) Lehet h kamuzott. Ki tudja? De hidd el, ha tudnám, hogy kamu nem írnám ki. Privibe küldhetek Screenshotot :D
2014. nov. 28. 16:55
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezeket ő MESÉLTE neked.

Gyerekkorodban más meséket hallgattál, de talán már kinőttél abból a korból, hogy elhidd a meséket!

2014. nov. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi :D Jól Átbszták a fejemet megint :/
2014. nov. 28. 17:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogyha az illuminati elvileg egy rendkívül zárt közösség, akkor miért tud róla mindent minden kocsma lakó alkoholista is?:D
2014. nov. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez könnyű volt egy elmozdult aknafedél ahogy köszönt a csaj bele esett vissza néztek sehol senki :D

Az a kép a maffia tulajdona be van kamerázva és és látták mit csinál a fiú azt hitték hamisítványt csinál hogy eladja ezért eltörték az apja kezét mindenek nézd a jó oldalát semmi ezos nem történt velük

2014. nov. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5 Ja ez mondjuk érdekes :D

#6 Látom, azért még vannak jófej emberek :D

2014. nov. 29. 16:46
 8/9 anonim ***** válasza:
az 1. már velem is megtörtént fura volt
2014. dec. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt írod, "már megint". Ez a barátod ugratni szokott?
2017. máj. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!