Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit jelent ez a három lap...

Mit jelent ez a három lap összeolvasva? (Cigánykártya)

Figyelt kérdés

A kérdező én voltam. (Nő vagyok)

A kérdés az volt, a másik fél érzelmei jelenleg velem kapcsolatban. (Nyilván ő a férfi :D)

Nagyon bonyolult sztori, egy zárkózott férfival mellé aki nem mondja, hogy mi van, csak látom, hogy tipródik...:D úgyhogy hátha ad valami támpontot a dolog...

A lapok pedig ezek lettek:

Vágy

Szerelem

Bíró

Nem tudom mennyi ráció lehet a jóslásban, de megköszönném a hozzáértő kommenteket :)



2017. jún. 14. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Tudnál valami bíztató jelet küldeni neki, hogy ne tipródjon?
2017. jún. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mást se csinálok hosszú ideje.... :(
2017. jún. 15. 07:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor biztos megkérdezted tőle: Látom tipródsz, mi van?

Ő csak hallgatott, mint a hal. Majd arra gondoltál, ha ő nem majd a kártyák elmondják mit érez.

2017. jún. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Így van. Fogalmad sincs mi a helyzet, kötekedni meg ne ide gyere. Nem vagyok rá kíváncsi. Nem ismered a helyzetet sem,k*rvára nem érdekel az egyéni véleményed, nem arra szólt a kérdés,ha jól emlékszem. Ha nem tudsz segíteni, akkor el lehet húzni a csíkot.
2017. jún. 16. 08:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Igazad van, fogalmazhattabban volna együttérzőbben.



(Szerelem+Biró):

személyjelőlő lapok. A Szerelem a nőt mutatja, a Biró a férfit)


Vágy lapja.

1.Szexuális vágyak.

2. Befelé fordulás=vágyak letisztulása=cselekedetek mozgatórugójának megértése.


"Másik fél érzelmei jelenleg velem kapcsolatban?"


Múlt-Jelen-Jövő


Múlt: Beteljesületlenség. Nem volt időszerű kapcsolódnotok, mert az az időszak a lelki munka ideje volt.


Jelen: Hosszú távú dolgok lehetősége. Szélsőséges érzelmek. Felperzsel, kínoz, felüdít és felold.


Jövő: Érzelmeit háttérbe szoríthatja saját egyensúlya érdekében.

2017. jún. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Sajnálom, ha durva voltam, de elég elkeseredett helyzet ez, még ha így nem is jön át (nyilván). Már mindent megpróbáltam, de nem tudom már mit tehetnék, hogy ez jó legyen... :( Érzékeny pont, ezért reagálok ilyen hirtelen. De a segítséget köszönöm. Hasznos volt :)
2017. jún. 16. 13:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Találtam neked néhány idézetet, ami megfontolandó, ha nem akarsz további szenvedést teremteni magadnak.


"Hagyd veszni, mert amibe kapaszkodni kell, az nem fog örömet okozni."


"Ne akkor félj, amikor felemelem a hangom, hanem mikor már csendbe vagyok, mert akkor már lemondtam rólad."


Az egyik hozzászólásom miatti reakciódra :

"Ne mások rossz tetteitől, szavaitól tarts, hanem attól amit ezek kiváltanak belőled."

2017. jún. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!