Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ilyen létezik lehet valóság?

Ilyen létezik lehet valóság?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm jósolt nekem kártyából.x is és minden alkalommal ugyan az a vég és megoldás jelent meg. Ilyen létezik vagy van valami befolyása azáltal, hogy ismeri a történetet? Ezek a jóslatok mennyivel előre szólnak? Mikor teljesednek be?

2017. júl. 1. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:

- van befolyása.

- valamennyire előre.

- Pár nap vagy akár pár évtized.

Magyarul tök mindegy mit jósolnak, jó eséllyel egyszer történik veled valami amire ráfoghatod hogy erről szólt a jóslat. Az ember mindenben összefüggést és magyarázatot keres, a homályos, időhöz nem kötött jóslásnak nevezett becsapás pont ezért tűnik igaznak.

2017. júl. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt biztosan tudom, hogy a jelenből adódó lehetősègekről gondolatok jönnek lètre, ha tudatába kerülsz ezeknek. Ezekre külön külön fókuszálva a tudatalattid "kiszámolja" a következmènyüket ès előèrzetkènt èrzèkelheted ha figyelsz az èrzèseidre persze. Ez az intuíció ami valós dolog. A lehetsèges lehetősègek vègtelenek. Ha kiválasztasz egy távoli cèlt ès elfogadod lehetősègnek, az eddig belèd vèsett információk alapján úgy èrzed, hogy lehetsèges elèrni vagy nem. Mivel rengeteg tèves információ is vèsődik bizonyos okokból előfordulhat sajnos gyakran, hogy egy lehetősèget lehetetlennek èrzel magadat pedig tehetetlennek. Ilyenkor ezt az èrzèst ès gondolatot le kell cserèlni lehetsègesre. Próbáltam èrthetően fogalmazni. Következmènyek vannak, szerencse van, vèletlen nincs, de a jövő mèg nem lètezik. Ami nem lètezik az nem olvasható. Lètrehozható ès visszavezethető a jelenre. Ezt nevezik tervezèsnek.
2017. júl. 2. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szenes43 ***** válasza:
A buddhista meg azt mondja hogy tervezni annyi mint száraz tóban horgászni.
2017. júl. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!