Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A 9-es szám mit jelent a...

A 9-es szám mit jelent a számmisztikában?

Figyelt kérdés

A születési számom is 9

A házszámom is 9

A névnapom is 9.-ére esik

9 a szerencse számom


2017. júl. 6. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Ajjjaj 9 nap múlva meghalsz.

Fu manapság már mindenből csak problémát csinálnak...

2017. júl. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

"A születési számom is 9"


Részvétem. Akkor gyakorold az elengedést.

2017. júl. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek igenis lehet jelentősége. Ha egy szám sokszor feltűnik az életedben, különböző formákban találkozol vele, akkor miért ne merülhetne fel benned, hogy mit jelent, mit akar üzenni? A számoknak is van rezgése, rezonanciája, mint ahogyan minden másnak színeknek stb. A számmisztika (ezós áltudomány) foglalkozik ezzel. Nekem is van egy ilyen mániákusan visszatérő szám az életemben és azért tudok válaszolni, meg amúgy is érdekel a téma.

A 9-es szám a szellemiséget, hitet.

A 9-es a legmagasabb szellemi szám, az összes szám rezgése benne van.

A valóság minden részével egynek érzem magam, EGY-SÉG-ben vagyok.Hit, összegzés, ürességre irányuló meditáció, teljes önátadás, mindenben való feloldódás. Bármit képes elfogadni, akár a teljes irracionalitást is.

Legtöbbször nagyon okos: átlát, összerak- tökéletesíti a világot. Ami a szívén, az a száján, ő képtelen színészkedni. Fő problémája a fizikai és szellemi lét ellentéte. Hajlamos elrugaszkodni a Földtől, az anyagi világtól.

A kilences szám, mint utolsó számjegy az egyes számrendszerben, a legmagasabb rezgésértékkel bír.

Tarotban 9-es a Remete.

(internetről válogattam, én se fogalmazhattam volna meg jobban, mint akik már itt-ott egyszer leírták)

2017. júl. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 911-et jelenti
2017. júl. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!