Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mégis létezik természetfeletti?

Mégis létezik természetfeletti?

Figyelt kérdés
Az egyik barátom nemrég összejött egy lánnyal, aki nincs fenn semmilyen közösségi oldalon, és a barátom még nem is mesélt neki rólam, és az is kizárt, hogy hozzáfért volna a telefonjához, mert mindig kikapcsolja, ha vele van. Mégis feltette a barátomnak a kérdést, hogy ki vagyok én, a teljes nevemet kimondta, amit állítólag egy jósnőtől hallott. Honnan tudta a jósnő a nevemet? Létezik, hogy tényleg igazi médium? Létezik ilyen? Én nem hiszek a természetfelettiben, sőt, megrögzött szkeptikus vagyok, de erre nem tudok értelmes magyarázatot.

2017. okt. 23. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor minek kérdezed . Ez csak pánik . Nem érzed a lényeget. Én nem josbácsi és jós néni vagyok hanem mondjuk ki nyíltan én is egy természet feletti lény vagyok de nem bántok sennkit . Nem részem .
2017. okt. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Druidarya ***** válasza:
34%
Hogy van ilyen? Megrögzött szkeptikus? Barátom, ebben a konkrét kérdésben így nehéz állást foglalni, de -és kérlek ezt ne vedd személyesen- úgy százötven évvel ezelőtt Arthur Schopenhauer (igen, arról a filozófusról van szó) a parapszichikai jelenségekkel kapcsolatban azt mondta, hogy aki ezekben kételkedik az nem szkeptikus, hanem tudatlan. Az ellenőrzött bizonyító anyag már akkor is elsöprő volt, csak az emberek képtelenek szembenézni vele.
2017. okt. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Természetfeletti nem, csak korlátolt tudás létezik.
2017. okt. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Esetleg van itt olyan válaszoló is, aki nem hülyéz le rögtön így látatlanban?
2017. okt. 23. 20:37
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Én nem téged hülyézlek le, hanem a haverodat, amiért beveszi a csaj meséjét. A kislány nyilván feltérképezte, lekáderezte a fiút, és közben került a képbe a te neved. Szó sincs jósnőről, csak valamit mondani kellett, ha már kicsúszott a száján, hogy tud rólad.
2017. okt. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"a parapszichikai jelenségekkel kapcsolatban azt mondta, hogy aki ezekben kételkedik az nem szkeptikus, hanem tudatlan."


A "valaki azt mondta" nem érv.


"Az ellenőrzött bizonyító anyag már akkor is elsöprő volt, csak az emberek képtelenek szembenézni vele."


Akkor bizonyára nem esik nehezedre mutatni néhányat, ugye?

2017. okt. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Minden a természetben létezik.

Nincs nem természetes.

2017. okt. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Druidarya ***** válasza:
6-nak. Ez egy többszáz éves kutatási terület, az irodalma könyvtárakat tölt meg, ha nem tudsz róla, olvass utána! Itt most nem a New Age mesékről beszélek, melyeket magam is utálok. Persze én is itt élek, tudom jól, hogy megy ez a dolog: amikor Wallace biológiával, Flammarion asztronómiával, Lombroso kriminálpszichológiával, Crookes fizikai kémiával, Reichenbach ipari kémiával stb. foglalkozott, addig az akadémiák zsenijei és sztárjai voltak. Amikor pszichikai kutatásba kezdtek - és döbbenetes eredményekre jutottak - akkor, ugyebár nyomban megbízhatatlan, hiszékeny, ostoba fajankókká váltak...
2017. okt. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát,ha nem ismerjük a természetnek az összes törvényét, akkor tulajdonképpen nincs is természetfeletti:) Amúgy ilyen paradolgok léteznek szerintem, mint telepátia, telekinézis, tüzetgyújtás csettintésre, szellemek, dimenzióutazás, teleportálás, szerintem ilyenek vannak. És szerintem a földönkívüliek pl tudhatnak ilyesmiket, őket prónak képzelem technikailag fejlett lényecskéknek.
2017. nov. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*ja és a jóslást meg a tisztánlátást, tisztánérzést, ráhangolódást is valós dolognak tartom. Meg pl vannak ilyenfajta gyógymódok is.
2017. nov. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!