Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van olyan, aki tényleg látja...

Van olyan, aki tényleg látja az ember jövőjét?

Figyelt kérdés
Gondolkodok rajta, hogy elmenjek egy jósnőhöz, vagy asztrológushoz.. Bárkihez, aki tud valamit mondani a jövőmmel kapcsolatban, mert fogalmam sincs mit kéne tennem, mi vár rám, jó lenne valami bíztatót hallani, igaz félek is, mi van ha rosszat mond.. De van ezekben valami tényleg, vagy az összes ilyen átverés, pénzkicsalás?
2017. nov. 1. 08:24
 1/10 anonim válasza:
Hozzám is jöhetsz, jó pénzért olyan biztató dolgokat tudok mondani, hogy csak na:D
2017. nov. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na jó, közben nézegettem előző hasonló kérdéseket, látom semmi értelme nem volt ezt a kérdést feltennem..:D Már az elő válaszból is látszik..:D hagyjuk..
2017. nov. 1. 08:40
 3/10 anonim válasza:
Szerintem mindenki látja valamilyen szinten, valamennyi időre előre. Sztem főleg tapasztalat útján látnak előre. Pl a gyerekeim túl "jókedvűen" túl vidáman játszanak, tudom, hogy hamarosan el fog durvulni a játék és balhé lesz. Én legalábbis abban hiszek, hogy ez jövőbe látás valamilyen szinten.
2017. nov. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak átverés
2017. nov. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

nem lathatod a jovodet

nem josolhatsz elore egy betegseget

vannak dolgok amikhez nem kell egyetemi vegzettseg pl eskuvo eseten elorelat egy gyermekaldast de kb ennyi es kesz

2017. nov. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nyitrai_Gabor: ez előrelátás, tudatos képességünk hogy meglévő tapasztalataink alapján jövőre vonatkozó következtetéseket vonjuk le.


A jövőbelátás az a senki által nem bizonyított állítólagos képesség amivel az ember "csak úgy" tudja a jövőt. :D

2017. nov. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csak 'csalás', nem pénz 'kicsalása.'

Aki megy hozzájuk, önként megy.

Aki fizet nekik, önként fizet.

.

Menj nyugodtan, sok jót fogsz hallani, ha nem következik be, te tehetsz róla, mert nem megfelelően éltél.

2017. nov. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Igen. Magdi.
2017. nov. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 thoomas26 ***** válasza:
54%

Tény, hogy nagyon sok a csaló spirituális körökben. És még a nem csalóknak is egy szűkebb része mondható igazán hitelesnek. De! Nagyon fontosnak tartom kijelenteni, hogy léteznek valódi jósok, médiumok is! Elismerem, hogy nem könnyű ilyet találni, de léteznek. Nem kérem senkitől, hogy higgyen nekem, de én saját tapasztalatból nem tudok mást mondani.


A mindenkori jelenben fennálló energiák alapján folyamatosan jelen van már a leendő jövő is. Sőt, lényegesebb pontok fixen is léteznek már jóval korábban is, melyekkel leszületésed előtt már tisztában voltál. Tehát a jövő váza létezik, s azt mi töltjük be folyamatosan a mindenkori jelenünkkel. Ebből az energiafolyamból képesek egyesek információkat kinyerni (szellemi csatornájukon keresztül), s így láthatják előre a jövő fix vagy lehetséges pontjait. Tehát ne az alapján döntsük el egy jósról, hogy valódi-e, hogy a jövendölése bejön-e, hiszen mint mondtam, nem minden fix és előre determinált. Az igazi képességű emberek inkább abban mutatkoznak meg, hogy nem erőltetnek rád semmit, korrekten elmondják, hogy nem tudhatsz meg mindent a jövődből, csak nagyon ritka esetben létesítenek kapcsolatot te és elhunyt szeretted között, stb., valamint hogy minden esetben a szeretet és a segíteni akarás vezérli őket. Másodsorban pedig az, hogy, nem hogy nem akarnak lehúzni pénzzel, de egyenesen azt mondják, ha akarsz adsz, ha akarsz, nem.


Kizárólag az ilyen embertől érdemes jövőelemzést kérni. S még az ő elemzését is úgy kell elfogadni, mint lehetőséget. Egy fajta segítséget, hogy ezen információ felvértezésével optimálisabban tudj megoldani egy ezután keletkező (vagy már a jelenben is fennálló) problémát, élethelyzetet.

2017. nov. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szia nekem van egy jós ismerősöm nekem 5/5 ös találati aránnyal. Én szívből ajánlom őt.
2017. nov. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!