Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megálmodhatják mások is egy...

Megálmodhatják mások is egy másik ember jövőjét?

Figyelt kérdés

Bocsánatot kérek ha hülye kérdést tettem fel de elmagyarázom hogy miért is kérdeztem.


Még Májusban történt az hogy barátom elmesélte hogy mit álmodott. Azt álmodta hogy sétálok az iskola felé már kicsit nagyobb korban és egyszer csak csörög a mobilom mert anyám hívott hogy meghalt apám szívrohamban és már bevitték a kórházba. Erre én megállok és összevissza sikítok és ordítok meg beszélek hogy "ÚRISTEN!!! MITCSINÁLJAK!!!!" vagy valami ilyesmi és rohanok hazafelé de ekkor már felébredt és eddig mesélte


Szerintetek meg fog történni ez és tényleg meglátta a jövőm egyik részét? Köszönöm előre is a válaszokat!



2012. aug. 12. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezen egyenlőre ne aggódj, mert a negatív gondolatok megbetegítik a tested. Nem hiszem, hogy be fog következni! Ne agyalj ezen! De tényleg! :)
2012. aug. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez a jövő álmodás inkább csak tudatalattiból jön.

Nem lehet a jövőt megálmodni ,mert változik mindentől.

Talán csak egy alternatíva. Vagy a félelmeid kivetülése.

Vannak emberek akiknek jobban és logikusabban működik néha az agyuk. Ezért álmodnak olyat ami talán megvalósulhat. De ezt is csak pár nap vagy hét távolságába távolabbra nem. Hiszen a változó vagy a véletlent nem lehet belekalkulálni. Olyat meg akit alig ismersz nem tudod még csak álmodban sem kikövetkeztetni hogy fogja élni az életét milyen betegségre hajlamosak meg stb.

2012. aug. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy ember a saját jövőjét se tudja megálmodni mert az nincs előre megírva, max ha azt álmodja, hogy holnap szarni fog, mondjuk az elég valószínű.
2014. jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!