Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ezek tényleg jósálmok vagy...

Ezek tényleg jósálmok vagy csupán csak véletlenek?

Figyelt kérdés

Először is,megkèrek minden szkeptikust,hogy ha nem tetszik a kérdés,NE írjon hozzá!! Előre is köszi ;)


Na szóval,volt egy-kèt furcsa álmom mostanában,alig pár hete álmodtam őket.


1.Azt álmodtam,hogy a mostoha kereszt anyám terhes és valami kisfiú is lehetett az álmomban,ha jól emlékszem.Rá pár napra kiderült,hogy a Melus (ez a beceneve) tényleg szeretne egy gyereket,ráadásul egy kisfiút...Ezen azért èn is meglepődtem O.o

2.A másik,elmesélem az egész sztorit,hogy képben legyetek: Egy hónapja nálam aludt egy barátnőm és megmutattam neki a kedvenc nyakláncomat (ezüstözött,közepes kereszt,kicsi kövekkel díszítve) amit azelőtt egy hónapja vehettem.Estefelé megfogta,aztán lerakta az ágyra.Másnap reggel sehol nem találtuk...Hétvégèn (nemrég) pedig majd' szètszedtem az ágyat,de a nyaklánc sehol.Azóta 3x kérdeztem meg a csajt,hogy nincs-e nála.Ő nem vette el àllítólag de nem hittem el.Nemrég elszökött ès szépen átb*szott,de ezt inkább nem mesèlem el... Az álom annyiról szól,hogy veszekszem vele a nyaklànc miatt és semmiképpen sem akarja visszaadni.Tegnapelőtt megint elszökött és a nyakláncomat is magával vitte...

Van 1-2 ilyen álmom,de nem mind volt ilyen.Anyukám azt mondta,hogy

nekem tényleg vannak jósálmaim......:$


Az a kèrdés: Ezek tényleg jósálmok voltak vagy csak teljesen véletlenek?

A válaszokat előre is köszike!! ;)

Üdv: Zoey ;) 13L



2013. okt. 31. 14:04
 1/8 anonim válasza:
Szerintem véletlenek, lehet, hogy már régebben is álmodtál ehhez hasonlókat, csak akkor semmi összefüggés nem volt a valóság és az álmok között, most viszont van.
2013. okt. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem, ezek csak egyszerübb személyes álmok, hétköznapi dolgokról szólnak, egyszerü emberismeretről.

a jósálmok mindig elvontak és megmagyarázhatatlanok, sokkal magasabb szintü spirituális gondolatot ihlet meg, az ember ekkor olyat lát ami messze meghaladja a képzeletét, ezért a durva leirások... ha felnösz akkor sincs rá garancia hogy megtapasztalsz egy igazi jósálmot mert azt csak Isten adhat ha megérdemled, illetve sikerül felfedezned az életben, de kiskorod folyamán elöbb élni kell megtanulnod :xd

2013. okt. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Zole79 válasza:
100%

Szia Zoey :)

Ha megengeded én is hozzászolnék a témához. Szerintem igenis van jelentősége. Igaz, nem konkrétan az álom üzenete az ami most számit, hanem az hogy egyáltalán ilyen komolyan elgondolkodtat a kérdés. Mégpedig azért mert látod, sokan csak azt mondját véletlen. Pedig az univerzumban nem léteznek véletlenek. Ahogy nem véletlenül születünk oda ahová születünk.Ha foglalkozol ezzel a dologgal akkor későbbiekben ez kierősödhet.Nincs ebben semmi ördögi. Egyszerűen érzékenyebb vagy a spirituális dolgokra. Ez tudatalatti tapasztalatra vall. De ez csak az én véleményem. Üdv. Zoli

2013. nov. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sowilo ***** válasza:
7%
Eladó talicska valakinek? Alig hasznát, olcsó!
2013. nov. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Zahira9 válasza:

Az álmok üzenetet hordoznak, és ehhez nem kell gurunak lenni, sem magas spirituális szintet elérni..Az üzenetek mindenkinek a saját fejeltségi szintén jönnek, hogy azt értse is az álmodó..

Ami fontos az álmoknál!, hogy mikor álmodtuk az álmainkat..egy éjszaka 3x álmodunk..az első álom, elalvásnál, a második, hajnalban, a harmadik, ébredés előtt..arra az álomra emlékszünk, aminek van jelentősége..ezt azért íróm le, mert van aki azt mondja, hogy soha nem álmodik, van aki azt, hogy csak 1x er..Ezért mondom, hogy csak arra az álomra emlékszünk, ami üzenetet hordoz számunkra..

Mivel egy éjszaka 3 álmunk van, így mindegyiknek más a jelentése..mind a 3 álomnak más az üzente!..

Most azt szeretném kérdezni, hogy mikor álmodtad?..

2013. nov. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A 2.-at akkor,mielőtt összevesztem a barátnőmmel.

Az 1.-re viszont nem nagyon emlèkszem mikor,azt tudom hogy max 1 hónapja lehetett hogy álmodtam...

2013. nov. 6. 21:41
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Puszta véletlen
2013. nov. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincsenek jósálmok, tehát marad a véletlen.
2013. nov. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!