Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A jósok miért nem tudják...

Gál Zoé kérdése:

A jósok miért nem tudják megjósolni a lottószámokat?

Figyelt kérdés
Mi erre a tudományos magyarázat?

2018. jan. 31. 22:27
1 2
 11/18 Alain Delon ***** válasza:
És mi a tudományos magyarázat a jósok általános tevékenységére? Mert én még nem hallotta/olvastam ilyet. Ha tudsz ilyet, oszd már meg velünk! Köszi!
2018. febr. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Mert a jósoknál a tudás és az akarat kizárják egymást.

Ha tudják, nem akarják.

Ha akarják, nem tudják.

Tiszta patthelyzet.

Nagyon sajnálom őket!

2018. febr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Egy olyan választ olvastam erre valahol, hogy a jósok meg tudják jósolni az élet történéseit, de azokra semmi garanciát nem tudnak adni.

Tehát ha én azt mondom, hogy a random xy szélességi és z hosszúsági fokon te találsz egy tölgyfát, akkor az lehet igaz, de nem garantált.

Ez mindent el is mondott a dologról amellett, hogy pénzbe is kerül.

2018. febr. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"A JÓ-slás az egy életmódtanács, hogy mi lenen neked JÓ az adott élethelyzetedben"


Hát ártani biztos nem ártana, ha nyernék a lottón.


Nos, mely számokat játsszam meg?

2018. febr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem tudják megjósolni a lottószámokat?! A csudába, akkor ez megint kidobott pénz volt...
2018. febr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Mert a jósoknál a tudás és az akarat kizárják egymást.

Ha tudják, nem akarják.

Ha akarják, nem tudják.

Tiszta patthelyzet.

Nagyon sajnálom őket!"

.

Miért kitüntetett a Lottó, ha ez vonatkozik rá?

Ha ez általános, akkor a jós, ha jósolni akar, akkor nem tud, ha tud, akkor nem akar.

Így erkölcsi mínuszban vannak, ha pénzt fogadnak el azért, amit nem tudnak, vagy nem akarnak megcsinálni!

2018. febr. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 szenes43 ***** válasza:
A matematikusok főként mióta PC.van percek alatt kimutatják neked a monitoron hogy egy biztos 5 ös találatért mennyi "szelvényt" kellene megjátszanod és az mennyibe is kerülne.Akkor még arra sincs garanciád hogy más vagy mások néhány szelvényből esetleg szintén eltalálják. A kicsi része jönne vissza mint amit ráköltöttél.
2018. febr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Má mé is tunnák megjósóni, ha azt sem tutták előre, hogy Moszkvát betemeti a hó?

Penig e utóbbinak sokkal naobb eséje vót/van.

2018. febr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!