Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Miért nem tudják a jósok...

Miért nem tudják a jósok megjósolni a lottószámokat, lóversenyek, focimeccsek stb. eredményét?

Figyelt kérdés
Ha meg tudják jósolni, hogy mennyi pénzt fogsz keresni, milyen lesz a szerelmi életed, sőt, meg tudnak oldani gyilkossági ügyeket, mint ahogy egyesek állítják, akkor semmiség lehet a lottószámok megjósolása. Van olyan jós, aki ebből meggazdagodott?

2013. dec. 17. 10:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Mert kamuznak.


Például.

2013. dec. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
67%

Tisztelt Kérdező!


Két dolgot mondanék neked:


-Vigyázni kell ezekkel a jósokkal mert úgygondolom, rafináltabbak annál, mint gondolnánk. A jósok talán képesek az emberekkel azt az illúziót elhitetni, hogy ők nem élnek vissza a jóstehetségükkel, hanem az emberek javát akarják szolgálni, éppen ezért nem jósolják meg önmaguknak a lottószámokat. A felszín alatt azonban az van, hogy nincs semmiféle jóstehetségük, hiszen rendszerint olyan dolgokat jósolnak meg, amelyek megtörténnek az emberekkel. Amiket elmondanak egy emberre, az másokra is illik.


-Az interneten lehet olyan kósza híreket hallani, hogy valaki megjósolta a lottószámokat, azonban ezeknek a híreknek kb annyi valóságtartalma, mint az UFO hívők petíciójának, amelyben az amerikai kormánytól kérnek nemlétező dolgokról elismerést...

2013. dec. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Megjósolják csak maguknak meg a "barátikörnek"Azért nem nyersz ön sosem.
2013. dec. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

A jóslás eleve egy logikai bukfenc. Mert pl. megjósolják nekem, hogy ma autóbalesetem lesz. Megijedek, bezárkózom és nem megyek el itthonról, és nem ér baleset. Akkor meg miért nem azt jósolták, hogy itthon fogok maradni?


Persze tudom, ezek csak lehetőségek, valószínűségek - mondják. De ha igen, akkor ki lehetne mutatni, hogy a jósok átlagosan gyakrabban nyernek a lottón, ismert jósokat pedig be sem engednének kaszinókba.

2013. dec. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én meg tudom jósolni. Nyertem is már vele.
2013. dec. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%

kérdező!

honnan veszed, h ezt nem használják sokan pénzszerzésre?

sok ember nyer a lottón, de nem csak az ötös lottót kell nézni, hanem ott a két másik, ahol nagyon sűrűn van nyerés, és sok a pénz is.

ezzel senki sem fog nyilvánosság elé állni, h nézd már, tudtam mik lesznek a számok, sőt van aki többször is élvezi ezt h tudja mit húznak majd ki.

2013. dec. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

A jósokról csak annyit, hogy pár éve mutattak a tévében egy ismert médiaszemélyiséget, akit először a felismerhetetlenségig elmaszkíroztak, és elment a jósnőhöz, rejtett kamerával. Az jósolt neki valamit. Majd elment hozzá a maga ismert valójában is, és akkor már tök mást jósolt neki a nő. Pedig a személy ugyanaz volt...


De a kedvencem az a kb. 20 évvel ezelőtti újsághirdetés: "Jóstanfolyam előre nem látható okokból elmarad!"


Van még kérdés?

2013. dec. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Nyílván mert kamugépek. Igen dörzsölt kamugépek.
2013. dec. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
82%
A maffia meg tudja jósolni csak lebundázza és kész :)
2013. dec. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én egyszer elalvás elött láttam egy lottószámot, egy nagy kép volt és egy asszony húzta ki a 68-ast, azon a héten ki is húzták így lett kéttalálatosom.
2013. dec. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!