Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hónapok óta sorozatosan rossz...

Hónapok óta sorozatosan rossz dolgok történnek velem. Semmi sem sikerül amit szeretnék, rossz érzések gyötörnek, mintha érezném a rosszat. Ez általában meg is történik velem valamilyen formában. Elképzelhető hogy átok van rajtam?

Figyelt kérdés
2018. márc. 27. 19:28
 1/9 anonim válasza:
66%
Nem hiszem, hogy átok. Lehet simán csak bevonzod a rosszat és az történik meg veled. Nem állsz mostanában negatívan mindenhez?
2018. márc. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ígen negatívan állok a dolgokhoz, a kérdésemben nem említettem,de 9 hónapja gyászolok,azóta történnek velem rossz dolgok. De a gyász előtt is mindig meg éreztem a rosszat, ami meg is történt valamilyen formában. Most folyamatosan rosszat érzek.
2018. márc. 27. 20:55
 3/9 anonim válasza:
Próbálj meg pozitívan állni a dolgokhoz, mert szerintem bevonzod magadnak a rosszat. Ha elhiszed hogy rossz fog veled történni akkor az úgy is lesz. Tudom nehéz pozitívan állni a dolgokhoz ha sok rossz történt én ugyan így vagyok most vele, de próbálom magam rá venni a jobbra. Mert így ennek depi lesz a vége :(
2018. márc. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen elég nehéz pozitívan állni a dolgokhoz, többször is próbáltam már de mindig ugyan oda jutok ahol most vagyok. A depresszió sajnos régóta fent áll nálam, és úgy érzem mióta gyászolok azóta rosszabb lett. Köszönöm a tanácsot meg próbálom a dolgokat pozitívan kezelni.Ennyi rossz dolog után ami történt velem már csak az átokra tudtam gondolni. Próbálok a gondolatol is meg szabadulni.
2018. márc. 28. 07:24
 5/9 anonim válasza:
Tényleg nagyon sajálom a helyzetet és át tudom érezni a fájdalmad és a gondod is. Nem próbálkoztál már elmenni pszihológushoz? Az lehet tudna segítteni. De én bízok benne hogy minden oké lesz veled, és szurkolok :)
2018. márc. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De ígen voltam pszichológusnál még a gyász elején. Más akkor nagyon rossz állapotban voltam nem akartak haza engedni. A kezelést sem fogadtam el. Úgy gondoltam hogy anélkül is sikerülni fog. Rettenetesen nehéz, úgy érzem nem látom a kiutat.a családtagok ismerősök szép lassan eltűntek minden ok nélkül. Ettől is nagyon szomorú lettem a mai napig bánt. Próbálok erős maradni még de sajnos nem mindig sikerül. Köszönöm a választ és a segítséget. Igyekszem a tanácsot meg fogadni :(
2018. márc. 28. 12:05
 7/9 A kérdező kommentje:
Írtam üzenetet egy jósnőnek.A neten találtam. Most kaptam emailt és azt írta átok van rajtam! Mit tegyek? Aki tud segíteni segítsen!
2018. márc. 28. 17:32
 8/9 szenes43 ***** válasza:

Először meg kellene bizonyosodni hogy igaz e amit a jósnő mondott mert azt fogja ajánlani hogy X összegért leveszi rólad.

A én mérésem is ér annyit ha rád mérek,úgy hogy privátba néhány részletet leírsz abból amit a jósnőnek írtál. Én csak sima radiesztéziát végzett emberke vagyok egy pálcával,meg egy ingával.

2018. ápr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A jósnö akinél voltam a robtást levete.Amikor vége lett az utolsó idöszaknak mert ez nem olyan egyszerü hogy elmegyek és egyböl leveszi a rontást itthon kellett csinálnom bizönyos dolgokat pontosan azt amit ő mondott.

Amikor letelt az idöszak,pár nap mulva kaptam munkát,jobban éreztem magam, megszüntek az álvás nehézségeim (már az elején amikor legelöször voltam nála),az egészségi állapotom jó,azóta nem vagyok beteg,pozitivan nézem a dolgokat.Én hittem benne hogy sikerül.És mostanra sokminden máshogy történik pozitiv irányba ami azelött nem.Nem volt könnyü ez az idöszak és olcso sem de túl vagyok rajta.

2018. jún. 13. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!