Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mennyire hisztek a jósokba?

Mennyire hisztek a jósokba?

Figyelt kérdés
Vannak valakinek pozitív tapasztalatai??

2018. máj. 9. 19:35
1 2
 11/13 anonim válasza:
Nekem a mai napig fenntartásaim voltak ez ügyben. Aztán ma elmentem 1 jóshoz. Nagyon nagyon sok vendége van, szájról szájra terjed a híre. Én 3 hét múlva kaptam időpontot hozzá, úgy, hogy minden nap jósol napi 10-12 órát. Szóról -szóra elmondta a múltamat a jelenemet. Hihetetlen pontossággal. A jövőmet is elmondta, kíváncsi leszek mi valósul meg. Valószínű, h 4 gyermekem lesz. Van már 2 fiam. Szeretnénk 1 kislányt. Rittig harmadjára is fiú jön, de negyedjére jön 1 kislány hozzánk.
2018. máj. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ők is csak azt tudják mondani, ami pillanatnyilag a legvalószínűbbnek tűnik, és van, aki megmondta, hogy max egy évig jósol, mert az még olyan belátható idő, addig még annyi minden történhet. Meg pl valaki mondta, hogy aurából egy hónapnyi időre előre lehet megmondani pontosan a dolgokat; azon túl már úgy teljesen fullra pontossággal nem lehet kijelenteni konkrét dolgokat. Valaki meg pl angyalokkal tudja felvenni a kapcsolatot;és amúgy az angyalok is asszem, csak annyit szoktak megosztani, annyiba szoktak beavatni, amennyit tudhatsz. De egyébként tényleg vannak ilyen jövendőmondós képességek, ilyen látnoki, tisztánlátó, tisztánérző képesség; meg még amúgy a jóslás szó asszem eredetileg egyébként onnan jött, hogy javaslás. Ja és a tisztánlátóságot bárki könnyedén szerintem el tudhatja sajátítani, legalább 3 ilyen érintési pontra kell egyszerre koncentrálni csukott szemmel, és asszem nem szabad keresztezni a végtagokat; és akkor müxik. Én nem gyakorlom, de egyszer már próbáltam, és egyből ment.
2018. máj. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

11.es vagyok. Eddig minden bejött amit akkor a jósnő mondott. Tényleg a 3. Babám fiú lett, már 1 éves. Ebben a hónapban kezdünk próbálkozni a 4. Gyerekkel. Egyébként pont 1 hete újra elmentem ahoz a nőhöz. Legelső kártyára, legelső percben azt mondta: nagyon hamar terhes leszel, kislány szeretne leszuletni hozzád. A 3 fiad mellé. Hihetetlen

Miket tud az a nő. És nem dragán jósol. Voltam novemberben 1 másik nőnél, semmit nem tudtam meg a jövőmről nála, csak a múltamat jelenemet mondta el nagyvonalakban. 20 ezret kért el. Na ott sajnáltam odaadni azt a pénzt.

2020. márc. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!