Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Elmagyarazna vki a jelentesuket?

Elmagyarazna vki a jelentesuket?

Figyelt kérdés

Ma nagytakaritas kozben talaltam ciganykartyat,aztan kivancsisagbol huzztam lepokat.

2x3 lapot huzztam,elsore igy jottek sorban a kartyak:allandosag,katonatiszt,nagypenz.

Masodszor is huzztam,akkor:haz,szerencse,utazas



#jóslás #cigànykàrtya
2018. aug. 14. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Katonatiszt ad neked nagy pénzt vagy lopsz tőle


A sok pénzből lakásod felújítod és utazgatsz majd

2018. aug. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt ugye te sem hiszed el? XD
2018. aug. 14. 18:46
 3/6 A kérdező kommentje:
Ennel komolyabb valaszokat varok,lehetoleg olyan szemelyektol,akik ertenek is a joslashoz!
2018. aug. 14. 18:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Az állandóságot és a nagy pénzt nem kell magyarázni. A katonatiszt hivatalt, hivatalos személyt jelent, esetleg hivatalnokot (hivatali közalkalmazott vagy köztisztviselő).

A házat, szerencsét és utazást szintén nem kell magyarázni. Mondjuk annyiban, csak, hogy az utazás több, de kissebb utat jelöl, ha jól tudom.

2018. aug. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! :)
2018. aug. 15. 15:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem jól értelmezed !

Ezeket egyben kell kiolvasni. Nem külön van értelme, hanem egyben jelentenek egy valamit és egy hozzákapcsolódó másikat. Ezért kell páronként kihúzni őket.


Az első csomag hogy pénz áll a házhoz. Pénzhez jutsz valahogyan. Valami hivatalos embertől szerzed meg, ez az egy stimmel.


A másik csomag pedig az, hogy te ezt mire költöd, ha persze igaz a jóslás, mint módszer. Lakásodba veszel valamit, lehet TV-t vagy felújítasz valamit illetve elmész belőle valahova nyaralni vagy utazni


Szívesen.

2018. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!