Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit jelent a cigánykártyában...

Mit jelent a cigánykártyában ez a sor?

Figyelt kérdés

Sok pénz+állandóság+szerencsétlenség+halál+gyermek

A jósnőm nem tudta összeolvasni és értelmezni! Válaszokat előre is köszönöm



2018. nov. 27. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Kérdésed alapján érdekel a téma.

Segítség:

[link]

2018. nov. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia! Igen ezt már olvastam de nem segített túl sokat! Köszi azért a segítséget :)
2018. nov. 27. 20:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt kérdésed,amire ezt rakta ki? Tényleg elég kusza. Nagyobb, negatív változás, ami állandósulni látszik.
2018. nov. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nagyon hiszek az ilyen jóslásban. De olvasgattam a kártyajóslásról. Valami olyasmi lehet hogy hosszú ideig ne számíts sok pénzre és a családban egy gyereket kisebb baleset fog érni.
2018. nov. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem volt kérdésem ez egy egyszerű kártya vetésből dobta ki! Hálisten nem mindig jön be a jóslata, bízom ebben most is! :)
2018. nov. 28. 10:15
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a jönnöd egy csaló kókler :D

Egyszerű a sok penz + állandóság jo munkahelyet jelent

A hála és a gyermek nem azt fogja jelenteni hogy valaki meg hal pl a gyereked hanem az életed új forduló pontba fog lépni és nagy rá az esely hogy ez egy gyerek lesz

A szerencsétlenség meg nyilván szerencsétlenséget fog jelenteni esetleg valami baleset (nem tervezett gyerek...)


De figyelj ez csak véletlen kártya kombináció mind ez csak stressz levezetésére illetve szórakozásra jó talán egy kicsi pozitiv hangulat szerzésére hogy jó fog veled történni

csak hat a cigány kártya ugyan ugy felvezeti a rossz dolgokat mert nem horoszkop “talán rad talál a szerelem de nem biztos” :D

2018. nov. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nagyon szépen köszönöm a segítséget, valóban gyermek van a háttérben mert 23 hetes terhes vagyok😁 szerintem a gyermek fog változtatni rajtunk, az életünkön! Már nagyon várjuk hogy megérkezzen☺️
2018. nov. 28. 18:14
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
váó hát akkor gratulálok és sok egészséget és boldogságot :)
2018. nov. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, és a segítséget is☺️
2018. dec. 2. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!