Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ebből a 3. világháborúból...

Ebből a 3. világháborúból miért nem csinálnak akkora ügyet mint 2012ből?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Azért, mert 2012 egy kamu, nem fog semmi sem történni.

A III. világháború pedig akármikor kitörhet szerintem. Készítenél egy filmet te mondjuk Észak-Koreáról, vagy akár Izraelről, nem tudod, ki robbantja majd ki a következő háborút? Az amcsik nem lennének vevők rá, nem lenne kasszasiker, és nagyon kényes témát feszegetne a film.

2010. jún. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

ja bocs, hogy filmet írtam végig :D:D

de ugyanez igaz a közéletben is :D

2010. jún. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Azért mert a 2012 az egy hülyeság amugy nem tomm....
2010. jún. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
2012 tényleg kamu, már ami a naptárat illeti, meg a hasonló baromságok, de tudományosan bizonyitott, hogy 2012,vagy2013-ban várható nagy napkitörés, amitől sokáig elmehet az áram, ami persze vonza maga mögött a többi bajt.
2010. jún. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
A 3. világháború bármikor kitörhet, de nem valószínű. Az a szar hogy senki nem élné túl, mert atomháború lesz ha egyáltalán lesz. 2012. Az meg egy baromság. Még a discoveryn meg national geo grafikon is azt mondják h lezuhan a Nap.Mégis hogy??? Ha meg 2012 akkor szerintem gleccser olvadás, sok víz, sok halál, kevés szárazföld. Azt ennyi a világnak. De igazából ebbe s ehiszek.
2010. júl. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Utolsó válaszoló szerinted mennyi gleccsernek kellene elolvadni ahhoz, hogy alig maradjon szárazföld? Itt méteres tengerszint emelkedésekről beszélnek nem kilométeresekről...
2010. júl. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 emberke válasza:

Szerintem azért nem mert az hogy kifog törni az biztos és ezért próbályák az emberek tudat alatt eltitkolni még saját maguk elött is. 2012 pedig csak egy ősrégi naptáron alapul ami azt mutatja eddig van az idő nem tovább szerintem a film is sz*r volt nemértem honnan veszik azt hogy a monte-verest csúcsának simán nekicsapja a hajót Afrika meg vígan kilóg a tengerből; meg itt már alapból el lett rontva a film mivel a naptár szerint meg kellene álnia az időnek nem járnia tovább de itt mi történik árvíz meg mindenféle földrengések természeti "karasztrófák" (ez olyan mintha én csinálnék itthon egy naptárat ami a mostani időszámítástól teljesen eltér elásnám kint a kertben; vagy felcsempészném akárhogyan egy mű-holdra és 2000 év mulva találná meg valaki és hihetetlen módon pont tökéletesen méri az akkori napok-hetek-hónapok-évek váltakozását és mitudom én 3 nap mulva nem lennének benne napok akkor ugyanaz lenne mint most ekiálna pánikolni elterjesztené világszerte hogy "ITT A VILÁGVÉGE MENEKÜLJÜNK" mert most ha a mayáknak sikerült akkor nekem miért nem sikerülhet?) ja és az előző hozzászólo kérdéséhez: ha egy északa alatt leesne minden eső elolvadna minden jég akkor a mostani 73-27% víz szárazföld arány elmozdunla minimum 90-10%-ra sőt még tovább is

de most várni is lehetne olyan néhány évet mert a Föld egyszerűen nem fogja elviselni a növekvő népeséget......

2010. júl. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Már a 2000-res is elmaradt, nem volt elég jelentkező. Szerintem egyáltalán nem sikerül nagy ügyet csináljanak, csak szeretnének.
2010. júl. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A 3. világháború már folyamatban van, csak kevesen veszik észre, hogy mi megy a nagyvilágban. Mindennap a szemetek előtt vívják : a médiában. A WTC volt a kezdet, behülyítettek minket , hogy így terrorizmus meg úgy, pedig belső megrendelés volt. Jött az állítólagos világválság , az is ennek a része. Mesterségesen bedöntötték a piacot, átrendezték a gazdasági hatalmukat. És még sorolhatnám..., de ha figyelmes voltál idáig tudod miről kéne írnom még.


2012 : egy fogyasztásra sarkalló pánik szám. Ha lesz világ vége úgyse aggódsz rajta , mert véged. Ha meg nem szét költekezted az agyad és valakik jó kis pénzt húztak le rólunk. Amúgy várható az "úgynevezett világvége" csak nem világ hanem emberiségvégének nevezném. A Föld történelme alatt idáig volt 5 nagyobb legalább ugyanennyi kisebb fajkihalás. Mit izguljak, mi eltörlődünk a természet meg felvirágzik ismét.

2010. júl. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
lehet, hogy igaz ez az 2012-es év, de vegyük figyelembe azt is, hogy a papok átvariállták a naptár 300 ével... szóval lehet csak 1710 van
2010. okt. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!