Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Érdemes elmennem 23 évesen...

Érdemes elmennem 23 évesen jóshoz?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy értelmetlen és kilátástalan az életem. Hiába próbálok tenni érte sose sikerül semmi. (se jó munka, se szerelem semmi). El szeretnék menni, hogy megtudjam hogy ez meg e fog változni, mert ha azt mondja hogy nem, akkor felesleges így élni tovább. 23/F

2019. máj. 22. 07:53
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Igen.
2019. máj. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen! - hiszen ebből él (egészen jól) és ha te valamint a többiek nem mennétek hozzá és fizetnétek neki, ő meg a gyerekei is éheznének!
2019. máj. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bandrás74 válasza:
Pont az ilyeneket használják ki mint te.Ne menj!
2019. máj. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Sziasztok!

Három éve összejöttek a dolgok, félig meddig poénból és kétségbeesésből elmentem jósnőhöz, leszögezem nem igazán hittem benne. Aztán mikor kirakta a lapokat és elmondta mivan a lelkembe, az érzelmi állapotomat és az akkori helyzetemet ugy ahogy van elmondta, a jövőmmel kapcsolatban olyanokat mondott, amit én nem igazán tartottam jónak. Akkor voltam 22 éves, és azt volt a jövőm, hogy majd egy nagyon gazdag, idős ember lesz a férjem és hű meg á minden happy, meg minden sikerűl ahogy megismerem...de az exem aki miatt mentem, és aki most is a párom végleg eltűnik. Na mindegy, szóval volt egy jó év mikor is a párommal külön voltunk, és ez engem teljesen padlóra tett, és szinte havonta jósoltttam. Az tényleg igaz, hogy a jelent nagyon eltalálta, de a jövő mindig ugyanaz volt, gondoltam azon majd változatok, hisz nekem nem kell a vénember :D Na , hogy a végére érjek , eltelt kettő év azóta és kíváncsiságból egy két hete felhivtam, hogy nézzük már meg a kártyát és mit ad isten mi a jövőm?? a sok pénz , a boldogság, és a papi...hurráááá

Nem tudom, hogy létezik e , hogy valakinek mindig ugyanazok a kártyák jönnek ki?? Ezt írja már meg valaki.

De a jelenlegi helyzetem egyébként, egy éve újra összejöttünk a párommal és most vettük meg a közös lakásunkat :)

Bár a szomszédban lakik egy bácsi, kitudja, lehet ő lesz a másik nagy ő :DDDD

Jó ez csak poén volt

2019. jún. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Javítanék, bocsi, szóval kettő éve jöttünk újra össze, és 1 éven keresztűl jósoltattam vele szinte havonta, aztán kettő év maradt ki kártya nélkl. Most így leírva, az jutott eszembe, hogy mikor elmaradt a jóslás, akkor utána javult meg a kapcsolat...hm.. érdekes

Előző voltam :)

2019. jún. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha már az életedet ettől teszed függővé, akkor menj el legalább 4-hez. Legalább! Ha mind azt mondja, hogy rád aztán már semmi jó nem vár ebben a tetves életben, akkor oké. Viszont ha elmész 4-hez, és mind tök más dolgokat mond, akkor kezdhetsz gyanakodni, hogy valami nem stimmel.
2019. jún. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!