Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Honnan tudom, hogy valami...

Honnan tudom, hogy valami azért nem sikerül, mert nem ez a karmàm nem arra kell mennem, vagy csak akadályokad kaptam az élettől, hogy fejlődjek de attól mèg jó úton járok?

Figyelt kérdés
Ha sorozatba nem sikerül egy szakmában elhelyezkednem èvekig,egy párkapcsolatot fenntartanom,vagy bekerülnöm az oktatásba,az karma és árral szembe megyek,vagy csak mégjobban kell küzdenem?

2019. júl. 29. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Nem hiszek a még és még jobban küzdésben. Abban hiszek, hogy amiért túlságosan küzdenek, és az égiek semennyire sem támogatnak, az nem az én utam. Még ha látszólag azt is szeretném, az a vágyam, nem biztos, hogy nekem való út, hogy az én fejlődésemet szolgálja.


Ha sorozatban nem sikerülne egy szakmában elhelyezkednem, arra gondolnék, nem az én személyiségemhez illő szakma és hosszú távon nem lenne jó a számomra.


Párkapcsolat fenntartása...ez már kicsit más tészta, mert ide egy másik ember lehet, hogy teljesen más személyisége kell, nem pedig eszközök, tárgyias dolgok. Szóval ez kicsit bonyolultabb.


Én párommal már sok mindenen keresztülmentem, de kitartottam mellette, ez egyelőre jó döntésnek bizonyult, de ha nem így lenne, azt is elfogadnám.


Munkát már adtam fel, többet is, úgy, hogy én léptem ki. Tanulás kapcsán is már többféle szakmát szereztem, ha úgy éreztem, az előző mégsem nekem való igazán.


Szerintem itt a lényeg azon van, hogy megtaláld az elfogadás és az elengedés egyensúlyát.

2019. júl. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Nincs jó és rossz út. Az a jó út, amin épp jársz, és azért az a jó, mert épp azon jársz. Nincs semmilyen szabály. Ha épp negativitást teremtesz magadnak, akkor az a jó út, mert szenvedésre van szükséged, hogy felismered annak haszontalanságát. Magam is pokolból kerültem a mennyországba. Hosszú évek szenvedése tanított meg feladni a dolgokhoz való ragaszkodást.


Kevesebbet kéne gondolkodnod ilyen hülyeségeken, és jobban mennének a dolgok. Maga a karmán való gondolkodás és az abból fakadó negativitás teremtés teremti meg a valóságodat olyannak, amilyen, mivel a világ egy projekció.

Kezdj el meditálni, gondolkodj kevesebbet.

2019. júl. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Ülj bele a fotelba, csukd be szemed, vegyél nagy és mély, egyforma lélegzeteket - és gondolkodj, mi az, amit rosszul csinálsz!

Hidd el, jobban jársz, mintha a Karmára fogva a sikertelenséged, sajnálod magad!

2019. júl. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

A sorozatos akadályok és problémák sosem jelentenek jó utat.


Ugyanígy egy párkapcsolatnál sem, mert aki az igazi, azzal harmónia van, még ha időnként előfordulnak összezördülések is, de alapvetően mindig pozitív a mérleg nyelve.


Akit nem neked rendeltek, azzal nem lesz tartós párkapcsolatod.


Ugyanígy van a munkával is.


Változtatnod kell és új utakat keresni.


Az a jó út, ami ha nehéz is, de működik és nincsenek rajta negatív, rossz előjelek.

2019. júl. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%

Egyedül a 3-as válaszolónak elfogadható a válasza xd.

A többi mint hippi vagy depressziós vagy mi van veletek emberek?!

Sodródni az árral miközben azzal szemben kell küzdeni, ha valóságot is nézzük akkor is a forrásnál a legtisztább a víz, utána szennyvíz csövek...


Nem kérdező, nem azt jelenti hogy rossz úton jársz. Ne halgass sok ezoterikus szavára akiknek legjava itt dekkol egész nap. Ők hova jutottak? Na látod.


Igazából, mi a rossz vagy mi a jó... Azt te mondod meg magadban az egyéni értékrendjeid alapján. Ha valami nagyon akarsz, akkor szerintem akkor is érdemes küzdeni érte mikor fáj.


Mai motó: küzdj ha fáj is.

2019. júl. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdwzd meg magadtól, hogy ez feladat aminek megtanulása elkerülhetetlen, vagy visszahúzó, terelerő erő.
2019. júl. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbbször az akadály maga a karma.


Ha nem arra kell menned akkor közbe jön valami ami miatt másként fogsz határozni. De ha valami az utadban van akkor azt meg kell oldani.

2019. aug. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!