Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan zajlik egy átkozás?

Hogyan zajlik egy átkozás?

Figyelt kérdés
Csak kimondom a szavakat vagy esetleg ez bonyolultabb?

2019. júl. 31. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
14%
Nekem mondhatna már valaki egy átkot. Ha működik akkor pár embert megátkoznék.
2019. júl. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Szia! Nekem sok energiam rament rossz de mukodik:

Akit el akarsz atkozni annak kell h lasd az arcat legalabb 1x azert eletedben. Felidezed erzed ahogy a fajdalom ataramlik az illeto szemelybe. Esetleg gyujtasz 1 gyertyat a fenyebe helyezed a duhodet fajdalmad majd amikor elfujod az illeto fele fujod. Ehhez elengedhetetlen h melyrol gyulold.. Nekem sajna fogyott a sajat energiam emiatt DE le tudtam tenni a terhet .. neki rosszabb lett. Ram nem utott vissza, probalom vedeni magam.


Meghallgatnek masokat is!

2019. aug. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

hmm, érdekes. Engem ezzel fellelhettek?

mármint lehet engem is így átkoztak meg?

más fél évig volt hasmenésem.

Ha azt mondtam magamban menj vissza gazdádhoz, mert jelenleg nincs semmitől se tartanom (fosnom) elmúlt.

Majd rámeditáltam, megtaláltam a csomót, a csomóból kiáramló fonálból megkerestem a feladót és egyszerűen nekiadtam, hogy ez a tiéd.

Visszajöttem és azóta semmi bajom.

2019. aug. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nalunk bekesben igy megy.



Szidd ki a . Icsam te csog.

Oszt ennyi

2019. aug. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!