Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha szerelmi kötés előtt adott...

Ha szerelmi kötés előtt adott nekem személyes teret a párom, akkor szerelmi kötés után is fog? Ugyanolyan lesz, mint régen szerelmesen?

Figyelt kérdés
Tehát az exem már nem szerelmes belém, ezért mindenképpen szerelmi kötést fogok kérni. De mikor szerelmes volt belém, akkor adott nekem teret, most meg olvashatom a szerelmi kötéses tapasztalatok és ott olvastam, hogy utána nagyon kullancs lesz az ember. Igaz az? De miért lenne másképp szerelmes kötéssel mint kötés nélkül, hogy másként viselkedjen ebben?
2019. aug. 7. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Ha már nem szeret, nincs több dolgotok együtt. Te most itt megtanulhatod az elengedés művészetét. Ugyanis, ha megteszed, utána sokkal jobb kapcsolat talál rád. Amennyiben ott ragadsz, ahol vagy, úgy egy kötéssel se leszel jobban. Bízz abban, h nem véletlen alakult így, fogadd el, lépj tovább...csak így fejlődhetsz
2019. aug. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ******?! ***** válasza:
10%
Túl sok a szerelmes. Létszám leépítésre lesz szükség! A kérdésre csak annyit, hogy lépj tovább! Menj a fény felé!
2019. aug. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát próbáltam, de már 1 hónapja vége és egyre rosszabbul vagyok.
2019. aug. 7. 17:51
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem lesz ugyanolyan. Amit érzett, az egy őszinte, magától jövő szerelem volt, a szerelmi kötés általi egy kikényszerített, beteges ragaszkodást, számodra irritáló rajongást fog létrehozni. Ami lehet, hogy még az első pár hétben/hónapban tetszeni is fog, de utána... Én nem próbállak lebeszélni, mindenki maga tudja, hogy mit tesz, de azért megemlíteném, hogy láttam és látok pár ilyen megkötött emberkét, az árnyékai régi önmaguknak, a megkötőnek pedig terhek.
2019. aug. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

Egy hónap még semmi. Hidd el, végigjártam ezt az utat. Elutasított életem szerelme:( Akkor, és még hónapokig úgy voltam vele, hogy nem, ez nem így lesz! Márpedig együtt leszünk!! Bármire BÁRMIRE képes lettem volna azért a fiúért. De a kötések,"mágiák", sőt minden próbálkozásom sorra megbukott. És hidd el, nagyon szenvedtem, őrülten próbálkoztam. Nemet el sem tudtam fogadni. Aztán eljutottam arra a szintre,amikor kezdett tudatosulni bennem:talán mégsem leszünk együtt,és jobb is. Tudod miért? Képzeld el: ha összejöttünk volna,mindig tudnám,nem engem szeret. Nem önmagam miatt. És talán én sem akartam volna vele lenni örökre. Én nem érdemlek meg egy kapcsolatot,ahol a másik a kezdetektől fogva szeret és szerelmes belém? Hogy az egész lényem lenyűgözi? De igen! És ő nem ilyen,neki más tetszik! És lehet,hogy ez így is van jól. Már egyre inkább boldog vagyok, és független. És ezt ő is látja rajtam. És képzeld: egyre jobban tetszek neki én is! És így,hogy elengedem ezt a görcsös kapaszkodást, lesz valakim, aki minden mágia nélkül, önmagamért szeret. Akár Ő, akár más. Hidd el,minél közelebb akarsz kerülni hozzá,annál messzebb taszítod magadtól! És még korántsem szerettem ki belőle, de akár együtt leszünk,akár elmúlnak az érzéseim,már mindkettő tetszeni fog! Mert hidd el,valamelyik ígyis-úgyis megtörténik!


Ui: nem most fogod ezt megérteni, most csak egyet látsz:AZ ENYÉM LESZ! Csak ez lebeg a szemed előtt. De kérlek, térj vissza egy pár hónap múlva,és olvasd el! Akkor fogod igazán megérteni!


És ne feledd: Nem vagy egyedül!!❤

2019. aug. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

5. Vagyok:kérlek nézd meg ezt:

[link]

2019. aug. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32%

Eddig szerelmes volt beléd,

Adott személyes teret: nem kellett megenned a pacalt.

Ha most kötést csinálna, ami nem más, mint KÉNYSZERÍTÉS ARRA, AMIT NEM SZERETSZ, meg kéne enned a pacalt akkor is, ha nem tetszene.

.

Elszakíthatatlan lánccal akarod magadhoz KÉNYSZERÍTENI, hogy aztán a levakarhatatlansága miatt ugyanitt panaszkodj?

Szerinted megéri?

.

Lépj túl, a kétesélyesből a negatív jött be, a Föld továbbra is az eddigi irányba forog.

2019. aug. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!