Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Spirituális sátánisták, amik...

Spirituális sátánisták, amik le vannak írva az oldalaitokon, mi a biztosíték, hogy minden igaz?

Figyelt kérdés
Attól, hogy valamit elolvasunk, vannak bizonyos források, még nem biztos, hogy valóság. A tapasztalás, amiről sok esetben írtok, hogy személyesen kell mindent megtapasztalni, nos más vallású emberek is ugyanezt mondják. Nem tudom ezekkel kiket sikerül meggyőznötök. Keresztények is azt mondják tapasztaltak, mint ált a teisták egy része. Ez megmagyarázható pszichológiai jelenségként vagy szimpla torzítás az egész. Szal tudjátok kinek magyarázzátok meg.

2019. aug. 12. 08:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Miért, kik vagytok "ti", hogy majd bárki is biztosítékokkal garantálgat bármit? Hidd el, nem tényező, hogy mit gondoltok vagy miben hisztek.
2019. aug. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor miért olyan hiteles az a sok összegányolt baromság a JoS-on?
2019. aug. 12. 09:21
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Semelyik vallás nem hiteles,úgymond nem a valóság,senki nem tudja hogy igaz vagy sem.pl egy vallásos biztos máshogy látja.én egyáltalán nem vagyok,hiszen nem lehetek keresztény
2019. aug. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Pontosan, mivel mind azt mondja, hogy az az igaz vallás. De egyik sem tudott semmit felmutatni, egyik teista rendszer sem. A spirituális sátánizmus kitalta, hogy maga a Sátán név szanszkrit eredetű, nem héber. De mégis most ezt ki hiszi el? Bizonyíték erre 0. Összemossák a pogány vallásokat a sátánizmussal és azt mondják : "A sátánizmus az emberiség igaz vallása" Az a baj, hogy ez is ugyamolyan manipulatív, mint a többi. A sok ostobának elég pár külföldi forrás és már el is hiszi. Ugyan kérlek, pár összegányolt külföldi forrástól még ugyan hazugság marad. Jah "Olvass el mindent az oldalon" és? Megtörtént. Figyelmesen elolvastam mindent. Mi a biztosíték, hogy mindez igaz? Semmi. A forrásokra sem érdemes hivatkozni. Tapasztalat? Más vallások követői is tapasztalnak. Manipuláció az egész. Ja és nem fizettek le a zsidók, hogy járassak le a vallásotok.
2019. aug. 12. 10:32
 5/13 anonim ***** válasza:
3#, amit írt.. nos én tudom. Ha érdekel konkrétan, írj privátot.
2019. aug. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha a vallasrol magarol beszelunk akkor hitelt szerintem (megegyszer, szerintem) azok a regi konyvek adnak neki, amik meg a keresztenyseg elott is leteztek, legalabbis egy olyan szamara aki nem kezdett bele a meditaciokba.


Hogy ez e az igaz vallas? Nem tudom. Sok olyan dologra ter ki amivel egyet tudok erteni, peldaul az hogy a spiritualitas nagy szerepet jatszott az emberek eleteben es hogy a keresztenyseg rossz amiert ezt megprobalja kiolni az emberekbol.


Az en szemszogembol csak abban hiszel amiben hinni akarsz. Ha osztod azokat a nezeteket amelyeket Luciferre vonatkozoan, vagy mas lenyekre vonatkozoan irnak, de azokat mondjuk nem, amit a zsidokra irnak akkor egyszeruen ignorald azokat.


A spiritualis resze nagyon nagyon jo! Es egy ateista is lehet spiritualis, ez nincs vallashoz kotve. A gyakorlatok amik a JoSon vannak kivetel nelkul fantasztikusak.


Gondolom erre gondoltal azzal mikor a "szemelyesen kell megtapasztalni" reszt kiemelted, es igen ezt tenyleg szemelyesen kell megtapasztalni. Lattam mas lenyeket, jartam olyan helyeken amikrol nem gondoltam hogy letezhetnek, es megtalaltam a belso nyugalmamat, es ez a JoSnak koszonheto peldaul.


En hiszem azt hogy a tobbi vallasban is van igazsag, peldaul az Egyiptomi istenek is leteznek Luciferek mellett. Az igaz vallasos dolog pedig nem szo szerint ertendo (fokeppen azert mert ami a JoSon, es ezaltal a Spirits of Erdidun vannak kint olyan irasok, amik mar modernizalodtak hogy ugy mondjam. Regen nem pont igy nezett ki ez a vallas, de a mai ketsegtelenul jo alapokon nyugszik)

A spiritualis satanistak nem teritenek, senki nem keri hogy elhidd azt amit mondanak, az egyetertesedet sem keri senki. Ezzel szemben a legtobb kereszteny, sok atesita rad akarja eroltetni a nezeteit ami nekem annyira nem szimpatikus.

Azt meg hozzatennem ha mar mondtad hogy a keresztenyek is mondtak hogy tapasztaltak dolgokat, hogy amit ok mondanak joval elter a satanistaktol.


A mindennapos meditaciok soran felfedezed magadat, mas dimenziokat, az istenekkel kozvetlen kapcsolatban vagy. Mig ok varjak a valaszt ami 10 evente egyszer valakinek megjon es azt mindjart felkapja a media.

Ha szkeptikus vagy es szeretnel belevagni en mindenkeppen azt ajanlom hogy ugy kezdj bele hogy akar meg mukodhet is, a teljes negativitast felreteve.


Mindenesetre, orulok hogy vetted a faradsagot arra hogy elolvass mindent, hiszen ha nem is ertesz vele egyet legalabb tanultal valami ujat, mostmar tudod hogy ilyen is van. Minden jot, boldogsagot es nyugalmat kivanok neked:)

2019. aug. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, végig sem olvasom. Bocs, de nem hiszek neked. A JoS csak úgy izzik a gyűlölettől, antiszemita indulatoktól, hazugságoktól. Láttál más lényeket, ohhhh mennyien mondták már ezt. Senki nem tudott felmutatni eddig semmit. Épp ez a baj, hogy csak magadnak tudod bizonyítani és itt meg is bukott az egész, mivel ha létezne az általad tapasztalt hókuszpókusz akkor köztudatban lenne, eltitkolni sem tudnák és a JoS-nak annyi lenne, hogy terjesztik az úgynevezett tiltott tudást. Rengeteg oldalról hibázik a mesétek. Ha létezne mindez nem csak magamnak tudnám mindezt bizonyítani, és a tudomány is nagyerőkkel kutatná. Szerintem vagy hazudtok vagy illúziókat tápláltok. Én nem hiszek nektek, mert ez kb az az alacsony színt, amikor csillámpónikat látnak. Torzítás az egész. Semmivel nem vagytok különb mint a többi vallás. Egy saját kedvetek szerint összeválogatott rendszer. Tele gyűlölettel és indulattal. Ha kicsit is gondolkodnátok, tudhatnátok, hogy a gyűlölet képes elvakítani az elmét, ami meg is látszik rengeteg spirituális sátánistán mert fórumon nagyon undorítóan beszél némelyik és látszik, hogy megmérgezte a gyűlölet. Csak nevetségessé teszitek magatokat.
2019. aug. 13. 02:15
 8/13 A kérdező kommentje:
A spirituális sátánisták nem térítenek? "Online hadviselés" Csoportokba kellett belépni és terjeszteni az oldalakat. Ennek magam is tanúja voltam.
2019. aug. 13. 02:19
 9/13 A kérdező kommentje:
Meditáció közbem csak az elméd játszik veled. Nincs benne semmi spirituális, csak az agyad azon része hiteti el veled azt. Ezért látsz lényeket. Csak illúzió, semmi több. Tudományos magyarázat létezik a meditációra. Az agyad azon részét aktivizálod, amik a spirituális élnényekért felelős. A kábítószerek is ezt a részt aktivizálják. Hatalmas tévedésben vagytok, ha azt hiszitek, hogy istenekkel, lényekkel beszéltek, találkoztok.
2019. aug. 13. 02:35
 10/13 anonim ***** válasza:

#6os vagyok,


Oszinten szolva en ugy latom itt te vagy az akit kisse elontott a gyulolet.


Abban viszont egyet erthetunk, hogy amit a JoS terjeszt, vagy a SoE terjeszt az nem az aminek a satanizmusnak lennie kene. Szeretnem ha ez a vallas es a kepviseloi is ugy lennenek a koztudatban mint tenylegesen spiritualis, nyugodt, egymast es a termeszetet elfogado szereto emberek.

A naci szarsag, uszitasok nelkul. A vallas alapja ugyanis tenyleg ez, csak el lett huzva tobb masik iranyba, es latszolag senki nem maradt a gyokereknel (en meg nem talaltam olyan oldalt ahol csak az alap, tenylegesen igaz vallasnak mondhato satanizmus fellelheto, de linkeket szivesen fogadok)

A zarojeles resz alatt pedig azt ertem hogy ez egy olyan spiritualis vallas amit nagyon reg ota kovettek az emberek, csak mindig mas neveket adtak az isteneknek (akik nalunk demonok), a gorog es romai, de meg mezopotamai hitvilagon is alapszik. Osszegyujtve a tudast es a lenyeket mindenbol; ebbol egy vallast formalva.

En tenyleg sajnalom a rossz tapasztalataidat, es megertem miert gondolod azt amit gondolhatsz. Ez az en nezetem.


Az hogy a meditaciorol/latasrol mit gondolsz hat... igazabol ezt szeretnem rad hagyni. Mindenesetre, ha meditalsz, csak pozitiv hatasa lehet, ha majd kedved tamadna kiprobalni akarmikor megteheted, nekem csak jo tapasztalatom van!:)


U.I.: Tobben kertek mar hogy csinaljak egy oldalt az en nezeteimmel feltoltve, lehet hogy ez megtortenik a kesobbiekben, de valamit le szeretnek szogezni: A spiritualis satanistak nem teritenek - aki ezt teszi az egyik alapelvunkkel megy szembe, es kar komolyanvenni. Igen, ha sokan vannak akkor mindet ignoralni kell. Azert mert az emberek rosszak, nem jelenti azt hogy a vallas is rossz.

2019. aug. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!