Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért írtok szerelmi kötés...

Miért írtok szerelmi kötés ügyben olyat amit nem tapasztaltatok?

Figyelt kérdés

Pl: - szerelmi kötés káros hatásai pár év eltelteltével jönnek!

- következő életben visszaüt, boldogtalan leszel!

-a másik ember szabad akaratát befolyásolni rossz dolog stb...

Elöször is ki az aki képes szerelmi kötést létrehozni? Tételezzük fel van ilyen személy/ mágus/ és akinek van tudása két embert összekötni, akkor ahhoz is van tudása, hogy a lehetséges mellékhatásokat bolkkolja!



2019. aug. 18. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

Nem vagy tisztában az alapvető univerzumi törvényekkel. Ha tudnád, nem kérdeznél ilyet.

Röviden, ne ítélkezz mások felett, ne gátold mások szabad akaratát, tartsd tiszteletben a szerelmet.

Nos, ezeket mind megszegik az olyan kötések, melyek a megkötött személy beleegyezése nélkül történnek.

Ezek olyan dolgok, melyek felett senki sincs. Ezeket be kell tartani. Azt hiszed ezeket ki lehet védeni, de a helyzet az, hogy nem. Nem lehet elodázni az elkerülhetetlent. Ha tisztában leszel az alapvető hatásokkal és az energiák működésével akkor megérted, de ha nincs semmilyen ismereted a témában, akkor sosem fogod.

2019. aug. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

2/2

Sajnos nincs tapasztalatom e témában ez vitathatatlan!

Ezért kèrdeztem?

Úgy gondolom, hogy akik ezeket kiírják nekik sem lehet sok tapasztalatuk! Vegyük pèldának a következő életet szerinted van itt valaki aki tapaszta, h a mostani életében törtènt szerelmi kötés , hogy hatott a következő életére???

2019. aug. 18. 22:32
 3/6 anonim ***** válasza:
27%

Az, hogy képes kötést létrehozni nem azt jelenti hogy boldog kapcsolatot ad. A szerelmi kötés nem szerelmet ad, csak kötést. A megkötött illető késztetést érez arra, hogy vissza-visszamenjen xy-hoz akitől lehet nem akar semmit.

(Nem, nem tapasztalat, puszta megfigyelés. Gondolom ez csak akkor van ha xy nagyon erőlteti a kapcsolat létrehozást.) Bonyolult, mert ahhoz hogy valaki ilyen dolgot tudjon egyáltalán gyakorolni, ahhoz jól kell ismernie a saját érzelmeit, és úgy kívánni/bevonzani, hogy nem az any@nyelvét használja hanem az érzéseit/energiáját. Hosszú és nyűgös dolog kitapasztalni és mire eljutsz arra a szintre, rájössz hogy abszolút nincs szükséged kötésre, megoldod anélkül is az ügyes-bajos problémáid. Akik viszont kötések létrehozásával foglalkoznak (és tegyük fel félig-meddig komolyan gondolják és nem csak a varázspálcával hadonásznak a naiv kuncsaft kedvéért) sem értenek hozzá annyira, vagy nem foglalkoznak a delikvens boldogságával.

Sosem hallottam még a "hosszútávú káros hatások, boldogtalan leszel" példáidról, legalábbis nem ennyire leegyszerűsítve, egyszerűen nem tartom etikusnak a más érzelmeivel, szabad akaratával való szórakázást. Egyszerűbb ha a szerelemre vágyó illető eljut egy olyan (valljuk be elég alap) szintre, amikor egy vágyának erőt tudjon adni és valóra váltassa. (Ne kérd hogy magyarázzam el, én magam se értem, egyszerűen működik de mégsem úgy ahogy szeretnénk)

mondom az én példám: Belezúgtam egy srácba (inkább a szemébe és a mosolyába) de a srácot nem érdekeltem, sőt. Azt akartam hogy viszont tetsszem neki de végül ráhagytam a szerelmi kötések googlizgatásával. Egyik este megint amiatt a srác miatt nyomorultul feküdtem le és azt kívántam hogy egy ugyan olyan mandulavágású, szép szemű fiú találjon meg, aki igazán ragaszkodó és én is bele tudok szeretni. két hétre rá megismerkedtem egy sráccal. Barna mandulavágású szemei voltak, ráadásul olyan fekete göndör haja amiért megőrülök. Olyasvalakit kaptam aki nyitott rám, elfogadó és ragaszkodó. (Csak épp azt nem tettem hozzá hogy az anyósjelölt ne utáljon) Lassan két éve együtt vagyunk, bla-bla-bla. Megkaptam amit kívántam, csak azt nem amit nem kértem. Mondjuk úgy hogy ez egy egyszerű de nagyszerű módszer. Személy szerint semmilyen vajákos asszonynak-embernek nem adnám a kezébe a szerelmi életem plusz egy tizest. Pontosan azért mert amit meg akarok kapni azt rövides időn belül megkapom, mindig egy-egy buktatóval. Na akkor egy kötésben mennyi alkalom van hogy megütöd a bokád? Lehet hogy nem is csinál semmit, lehet hogy eltol valamit, nem jól csinálja. Ezek nem "mellékhatások" hanem ostoba lépések megtételéből adódó problémák amiket azzal tudsz kiküszöbölni, hogy NEM csinálsz meggondolatlanul szerelmi kötést. Valójából ennyi lenne az egésznek a lényege, csak gondolom mások szeretik konkrétabb dolgokkal magyarázni a tizenéves h*lyegyerekeknek hogy ne játszadozzanak olyan dologgal amit nem ismernek. Ezeknek a gyerekeknek marad a rémmese, a riogatás, vagy a pampogás a fotelből egy olyan ember szájából aki OLVASTA A NETEN SZÓVAL BIZTOS ÚGY VAN címszóval.

Különben is. Ha a "mellékhatások" alatt azt érted hogy a kötést csináltató fél félreismerte a "szerelmét" és későn jön rá hogy mégsem ő az akire vágyott, már késő, benne van egy se veled-se nélküled kapcsolatban. A vajákos ember nem blokkolhatja a kötött fél alap természetét, mert arra jóformán SENKI nem képes, legalábbis nem találkoztam ilyennel.

2019. aug. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14%
Kend a hajadra a kötésed. Hogy lehet ebben a modern világban még hisznek az ilyen hókusz-pókuszban az emberek. Szörnyű !!!
2019. aug. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
Én sem értem. Igazából egy kitalált ökörség pénzlehúzásra. Csak kicsit erkölcstelen maga a szándék, ezért bosszantóbb.
2019. aug. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 horka11 ***** válasza:
20%

5/6 Rendben a hajamra is kenhetem a kötésemet:)

Azt, hogy ki miben hisz mindenkinek személyes döntése!

Ha egy lelkileg meggyötört ember mágiához folyamodik nem kell elítèlni!!!

Sajnos az önjelölt “ mágusok” tudása a béka segge alatt van, és kihasznàlják az elkeseredett embereket.

2019. aug. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!