Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miután bevált az a szerelmi...

Miután bevált az a szerelmi kötést, amit én csináltam vudu babával, elégethetem a babát, nem esik baja? Nem akarom, hogy a párom megtalálja

Figyelt kérdés
2019. aug. 20. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
15%

Szia, szerintem dugd el egy nagyon jó helyre ahol biztos nem találná meg a párod. Illetve ha nem nagy kérés megosztanád velem privátban milyen szerelmi kötés ez? Én is kirpóbálnám :)


20/L

2019. aug. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Nem. Asd el a haz kozeleben amugy is kozel kell legyen ahhoz akire kototted. Jol at gondoltad amugy? Mert ez a kotes nem 100% ban a tokeletes szerelmet hozza el..
2019. aug. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
inkább magadat ásd el, te féregnyúlvány, a szerencsétlen férfi meg éljen a szép vudubabával.
2019. aug. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi akkor elásom:)
2019. aug. 20. 15:16
 5/7 SZücsöm ***** válasza:
72%
Ezeknél a posztoknál mindig elgondolkozom hogy a kérdező és a válaszolók csak trollkodnak vagy szimplán fúl kretének. Remélem csak trollkodnak mert elég lehangoló lenne tudni hogy ennyi bolond él közöttünk még mindig.
2019. aug. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Ha hiszel abban, hogy amit a vudu babával eddig tettél, az leképeződik a másik ember fizikai valóságára, akkor hogy jut eszedbe elégetni?


Szeretnéd mondjuk egy lakástűzben elveszíteni - akár magaddal együtt, ha már össze vagytok kötve energetikailag?

2019. aug. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%

A kérdésedet printscreeneltem oktatási célokból.


Nem tudod hogyan működik egy vudubaba, de csináltál egyet! Hurrá!

Félsz az őszinteségtől a Nagy Szerelmeddel, de vagy annyira béna hogy szerinted megtalálja. Irígylésre méltó!

Az kapcsolat alapja egy aljas manipuláció!

Boldogan és elégedetten hátradőlhetsz életed végéig kísérteni fog és tönkretesz a tudat, hogy mit tettél.


Nyugi, ilyen karmaoldó meditációk meg dobolások nem fognak megmenteni attól, hogy szexrabszolga legyél következő életedben.

Pá!

2019. aug. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!