Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Újhold kívánság kérést ti is...

Újhold kívánság kérést ti is próbáltátok? Bevált valakinek?

Figyelt kérdés
Én nem hiszek az ilyesmibe, de 2 barátnőmnek már bevált. Olyakat kértek ami szinte lehetetlennek tűnt és nem telt el 1 hónap már valóra is vált. Fehér gyertyát égettek újhold napján éjszaka felírták egy lapra h mit akarnak és közbe el mondták hangosan is és elégették a papírt. Én magamba röhögtem, h milyen hülyék h elhiszik és bevált nekik.
2017. jan. 11. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Hiába kéred az 5 lottó főnyereményét, soha nem akar bejönni.

Akkor mégis hogy van ez?

2017. jan. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 padaman ***** válasza:

Ez nem puszta véletlen volt. Nekem is már bevált párszor, csak az a lényeg hogy ne legyünk telhetetlenek és figyeljünk a részletekre. Máskülönben csak a szerencse amire fogható.

Az egyik nagyon fontos dolog a gyertya. Ha lehet akkor ne a CBA-s olcsó változat legyen. Ha nincs másra mód akkor megteszi az is csak mindenképp kóstold meg nincs kissé fanyarú..romlott gesztenye íze. Ha igen akkor 4 napig hűtőben kell tárolni aztán 3 éticsiga házát meggyujtani rajta.

A másik nagyon fontos dolog a papír. A lehető legjobb a perui vöröskérgű balzafából keszült extrudált írólap. De ha nincs a közeledben akkor jó a sima írólap is csak arra figyelj hogy mindegyik oldalát a Pí többszörösének megfelelő hosszúságra vágd. Érdemes kiszámolni az utolsó tizedesjegyig hogy minél pontosabb legyen.

A kívánságot pedig valahogy 2 oktávval a D dúr feletti hangon kell elmondani ahogy azt a kr.e. 3 századi római szüzek feljegyzéseiből is tudjuk.

Az én aranyhörcsögömnek így születtek picinyei pedig az orvos azt mondta erre már semmi esély.

2017. jan. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez lehetséges, ugyanakkor elég bonyolult. Azt, hogy kinek jön be, több tényező is befolyásolja. Párat felsorolok a teljesség igénye nélkül. Függ a természet ciklusától, az adott személy ciklusától/periódusától, nemtől és életkortól. Az, hogy kétszer is sikerült nekik ez az egyébként nagyon komplex és nehéz mágia, ez lehet véletlen, de lehet kivételes hozzáértés is. Nem tudok átfogó információval szolgálni, de pár dolgot megemlítenék. Hatékonyabb a mágia, ha napfogyatkozást követő első újholdkor kísérli meg az ember. Előtte való nap fontos, hogy amennyiben lehetséges halat, kenyeret és vizet fogyasszon az ember. A cetlire írás és égetés jó, annyival egészítenén ki hogy a gyertya helyett mással is lehet próbálkozni. Én a cédrusolajat javasolnám, melyet kis homorú fém lemezre öntünk, majd úgy gyújtunk meg. Lehet gyertyával is, olyankor a cetlibe cédrusnak a levelét kell beletenni, és úgy elégetni. A hatékonyságot legjobban a Vénusz állása határozza meg. A Vénusz állása befolyásolja, hogy mely időpontban lesz hatásos az eljárás. Ez csupán pár gondolat, teljes képet azonban Mámorosi-Kiss Nándor (ez az álneve, de a mű borítóján ez a név szerepel) "Számmisztika és az állatövi jegyek kapcsolata" című könyve tárhat elénk. Sajnos a mű korlátozott példányszámú, nagyon nehéz fellelni.
2017. jan. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"A kívánságot pedig valahogy 2 oktávval a D dúr feletti hangon kell elmondani ahogy azt a kr.e. 3 századi római szüzek feljegyzéseiből is tudjuk. "


Hogy mi van??????

Na nekem itt már túl sok volt a jóból:)

Nem kell mindig comedy centrallt nézni, az ember itt is talál olyan mókát, hogy nem is hinné el, ha nem olvasná:)

2017. jan. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja pénzt új kalasnikovra !

Meg a' valódi álmomra a' Colt Anacondára .

Fassza mi ami volt az elhagytam nem volt más választásom vissza nem mehettem ,az űrhajójukat akarták ellenem használni !

A' kis rűhedékek menjenek ,ez a' mi bólygónk !!!

2017. jan. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Alap beállítottság: UGYAN MIT VESZÍTHETEK? (ez szüksèges)

Ha valamire így vágysz: "de jó lenne" soha nem valósul meg.

Ha valamire így vágysz: "ezt akarom", ès elkèpzeled, az sem biztos.

A legtöbben úgy kívánnak, hogy nem kèpzelik el az eredmènyt, így nincs minek megvalósulnia.

Amit saját tapasztalataim egèsz serege bizonyít az az, hogy ha elkèpzelem, akarom, közben átèrzem, megèlem, (ès most jön a lènyeg) szexuális energiát adok az elkèpzelèsbe, az rövid időn belül megvalósul.

2017. jan. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, semmi köze a holdnak hozzá.
2017. jan. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!