Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Színes gyertyát és füstölőt...

Színes gyertyát és füstölőt hol tudok vásárolni démon idézéshez?

Figyelt kérdés

Üdv. Démont szeretnék idézni,ehhez szükséges gyertyákat és füstölőt hol tudnék vásárolni?

Valakinek volt már tapasztalata idezesben?( Csak komoly válaszokat várok)

Mi a véleményetek erről az oldalról? : [link]


Válaszokat előre is köszönöm, és mégegyszer csak normális és nem sértő válaszokat várok.



2019. aug. 26. 16:35
 1/6 Sans20 válasza:
14%
Én démon vagyok :) [link]
2019. aug. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Bemész egy boltban és ott megkapod ami kell.

Ha az a bolt olyan amilyennek lennie kell.

Kezdő ember nem tud idézni.Nem képes rá.

Még egy szellem se jön csak úgy elő.

Nyugodtan elhiheted nekem.

2019. aug. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bill Is Dead ***** válasza:
68%

Szerintem bármelyik aluljáróban árulnak gyertyákat meg füstölőket a kínaiak, néha még a nemkínaiak is.

Aztán normálisan bánj ám a démonoddal, miután megidézted! Nyakörv, póráz, szájkosár nélkül ne engedd ki a házból. Nagyon szomorú lennék, ha gyanútlanul utaznék a négyeshatoson, és egyszer csak nyakon harapna Belzebub.

2019. aug. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha normális választ akarsz, akkor nem itt kérdezel, mert itt a tagok 5%-a nem troll. Színes gyertyát az Ikában tudsz venni, de legjobb, ha magad készíted méhviaszból és van gyertyakészítő szett hobbiboltban. Füstötlőt ázsiai, afrikai, indián boltokban (nem tudom, mi ezeknek a neve) tudsz venni. Szantál és tömjén jó, azok az illatosított vackok, mint banán meg kókusz, nem.


Amúgy nem javaslom a démon megidézését, mert utána nem tudsz tőle megszabadulni. A magyar folklórban hasonló a lidérc megidézése, hogy gazdagságot hozzon, az is sorvaszt, mint a démon.

2019. aug. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ha még élsz akkor ezt neked számom válaszként:


Ha démont is idézel, akkor egy nagyon durván fontos dolog, hogy NE oly démont idézz, ami sátanhoz nem köthető! Sátánnak van egyedül olyan démonja, ami képes segíteni! Ja és bármilyen démont is idézz, fontos dolog, hogy TISZTELD a démont, nálad felsőbbrendű. Ez olyan mint a katonaságon. Te egy Tiszt vagy, a démon meg egy ezredes kb.

2022. júl. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

(előző válasz is az enyém)


És ha démont idézel, akkor NE fújd el a gyertyát, mert azon keresztül tud csak visszamenni, illetve tiszteletlenség. Megbüntethet téged érte a démon megszállással.


Ja és ezt én, mint közép fokú LaVeyI sátánista írom neked.

2022. júl. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!