Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Elakarom adni a lelkemet, hogyan?

Elakarom adni a lelkemet, hogyan?

Figyelt kérdés

Tudom mit csinálok, és tudom hogy értékes a lelkem, szükségem van valamira, ami nélkül nem tudok élni, ez nem pénz, vagy ház, megvan "Mindenem" de ezekre sincsen szükségem, most amire szükségem van, azért bármit odaadnék, mert így csak szenvedek.

Történtek már szörnyűségek az életmben, gondoltam akkor is a szerződéskötésre, de csak gondolat maradt.

Minnél hamarabb megakarom csinálni, de nem tudom hogyan kell. Tudom, baromság gyakori kérdéseken ilyet kérdezni, de aki tudja, megmondaná nekem?

18,L



2019. aug. 20. 15:33
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
87%
Tudom, de nem. BÁRMIÉRT durva ár. Amúgy he aladnád a lelked, úgysem élveznéd, hogy megkaptad, szóval...
2019. aug. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy tudom, de azt is tudom, hogy legalább lenne értelme az életemnek. Hónapok óta megakarok halni, semminek nem látom értelmét (Mert nincsen) Teljesen egyedül vagyok, marha sok pénzzel, amit a "családom" előszeretettel költ, mert nekik ez kell.

ELöször jó volt, szép volt minden, aztán rájöttem, hogy mi hiányzik. Megölném magamat legszivesebben, de minden vágyam ezzel a dologgal együtt élni, mindent megtettem ami tőlem tellett, márcsak ez maradt...

2019. aug. 20. 15:51
 3/48 anonim ***** válasza:
100%

Ha eladnám a lelkemet, és téged kérnélek cserébe a keresztút démonjától ahhoz mit szólnál? ;)


De most komolyan, te is tudod hogy ilyen dolog nem létezik, és ha létezne, akkor is csak te szívnád meg ha belemennél. Nem lehet e világi megoldást találni a problémádra, akár egy tanácsadó, pszichológus, vagy akár pszichiáter személyében?

2019. aug. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
34%

Ne add el a lelked te beteg nő

A pokolban akkor szenvedés és kín van amit elkèpzelni nem tudsz. Akarod hogy 80 undorító kígyó fejű démon szopasson meg hatoljon beléd aztán dobjanak bele a tüzes gödrökbe ahol mèg kukacok is esznek? Mire van szükséged? Irj rám segitek tanács vagy bármi ! Nem foglak kinevetni írj nyugodtan !

2019. aug. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
71%
Pszichiáter látott már? Kéne.
2019. aug. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
20%
A kutyának sem kell a te lelked. (Nekik pláne nem, több eszük van annál.) Szóval, még tartogasd egy kicsit.
2019. aug. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
76%

Leírom utoljára itt is:


Te nem vagy a lelked tulaja,ahogy senki(főleg,hogy azt sem tudod hol keresd)isteni potenciál,avagy esszencia következésképp nem lehet csereáru tárgya...Ráadásul te a kis én a nyomába sem érsz a teljes tudásának és bölcsességének,te vagy őneki nem pedig fordítva...Tudom,hogy nem fejmosásra vagy kíváncsi de hátha felvillan valami...

Kisebb szerződéseket köthetsz kétes és rövid életű örömért,elégedettséget,lelki békét azonban nem fog hozni..

Van viszont egy isteni törvény ami a legerősebb ahhoz,hogy elérd ami szíved vágya aza következő:

Amit önként erőből és szabad akaratból feláldozol és átadod az univerzumnak azt 3x kapod vissza akár azonnal...ez nem vicc és csak ez működik,legalább gyakorold...

2019. aug. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim válasza:
100%
Ne add el azt a lelket szükséged lesz még rá sok szép dolog vár még rád az életben
2019. aug. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
63%
Te beteg vagy kezeltesd magad. A pénz a legfontosabb. Még hogy démonok.
2019. aug. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:

Mit tudok venni pénzen?

Vettem ruhákat, telefonokat minden héten, laptopot, kocsit mindent, ezeknek már egy éve, először egy pár hétig habzsoltam a pénzt, aztán valami megváltozott, megvettem mindent ami kellett, és nem volt SEMMI értelme, el nen tudom képzelni, egyesek hogy nem tudják megunni.

Nem kell már, mert nem okoz semmi boldogságot vagy eufóriát.

A lelkem igen is tudom, hogy sokat ér, mert tisztában vagyok vele, hogy egész életemben mindenkinek segítettem aki rászorult, sose dicsekedtem vele névvel, viszont sokat is szenvedtem az életemben, ezért is tudom, hogy a lelkem értékes, "első" osztályú, fontos, hogy tisztában legyen vele az ember, mennyit ér a lelke.

A lelkünk a miénk, el tudjuk adni, isten a szabad akaratot nekünk adta, mi döntünk afelől, hogy mit teszünk a testünkkel, lelkünkkel, mivel vallásos családból származom, így tisztában vagyok a dolgokkal.

2019. aug. 20. 18:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!