Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi a legfurább ezós cucc az...

Mi a legfurább ezós cucc az életedben, amit megtapasztaltál?

Figyelt kérdés

Az előbb jöttem haza és azon gondoltam, hogy lehetne a kerítés piros. Hirtelen vörös lett, mint a vér, majd borzasztóan bántó módon ragyogott vissza róla a tükröződő nap égető rozsdás sugara. Mintha a hentesnél jártam volna a hűtőben, a szemeimben szilánkossá fagyott a mindent beborító szürke fullasztó köd. Majd arra gondoltam, hogy milyen lenne a busz megállóban és hirtelen ott álttam.

Azon gondolkodtam, hogyan működik a világ és hogyan lehetnék más. És megtörtént.

Honnan tudod, hogy nem igaz, amit írtam? Miért pont azt a világot tapasztalom meg, ami a testemhez van kötve? Miért nem történik hirtelen váratlan dolog? pl. valakinek kék lesz a feje.


2019. aug. 26. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ez mind-mind lehetséges különböző tudatállapotokban. Viszont van egy fixált tudatállapot, aminek nyilván van egy bizonyos spektruma. Aki ezen a spektrumon kívül van, mindegy, hogy lefelé vagy fölfelé, arra azt mondjuk, nem normális. Ami valahol igaz is, de azzal már ritkábban vagyunk tisztában, hogy normálisnak lenni egyben korlátozottság is...
2019. aug. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hmm... Tudatos álom? :D
2019. aug. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Kábszi rossz, ééértem?!
2019. aug. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Én azt vettem észre par éve, hogy a matrix szerű "összerendeződés" van jelen. Vagyis, ha gondolok valamire abban a pillanatban vagy pár perc múlva fogok róla olvasni, látni valamit. Gondolok egy nem hétköznapi szóra pl. Majomparádé, kis idő múlva valaki mondja vagy olvasni fogom tutira de nem napok vagy hetek múlva maximum órák múlva. A színekkel is így van, ha pl. Tetszik egy lila függönny, valószínűleg hosszú idő óta csak gyönyörű lila függönyökkel fogok találkozni, és megvenni. Ha eszembe jut egy sztori, feljövök a gyakorira és pont ugyanazt fogom olvasni rövidesen. Először nagyon zavaró volt, de ma már megszoktam. Az is lehet, hogy mindig is így volt, csak nekem van több időm megfigyelni a dolgokat.
2019. aug. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Előző:


Alakul,

alakul,

alakul

a tudatunk.

2019. aug. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Vérmágia, komoly kihatással volt a szervezetemre is.
2019. szept. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!