Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Látta valaki a Szíriusz című...

Látta valaki a Szíriusz című dokumentumfilmet?

Figyelt kérdés
Olyan embert keresek, aki látta ezt a filmet, és egy kicsit tud angolul, mert keresek egy angol szót, vagy egy-két mondatot esetleg segíthetne összedobni. Tényleg nem sokat, mert én is tudok valamennyire, de ezzel a témával, illetve filmmel kapcsolatos. Megköszönném!

#földönkívüli #UFO #eszköz #hívás #cucc #hangjel #földönkívülieket #kosta
2015. szept. 4. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs itt senki más és így biztos nem is lesz, ha nem kapunk egy linket a filmhez.
2015. szept. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Duenna ***** válasza:
100%

Itt megvan magyarul feliratozva:

[link]

2015. szept. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Épp' most X-eltem ki, még szerencse, hogy megvan! :D Elfelejtettem berakni. :) [link] A cikkben a 2. videót nézd, az első csak egy előzetes. Magyar felirattal van a film. :) Ami érdekel 14:20-tól 18:07-ig van. Az érdekel, hogy milyen"vocky-tocky-t" használnak. Magyarosítva: érdekel az adóvevő és az a mágneses erőt, vagy hangokat kibocsátó valami, amit használnak, hogy ufókat hívjanak be. :) Csak már elfelejtettem a pontos nevét. :/
2015. szept. 4. 19:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Éjjelátóba sok dolgot látsz.Az a hang amit felvettek szerintem nem szándékos volt,lehet egy ürhajó hangja.Amúgy egyszerű adó vevó.Senki se gyárt ufó adó vevöt.Amúgy is felesleges,akora az interferencia hogy senki se tudja érzékelni.A sok wifi,a műholdak a telefonok mind sugároznak.A föld egy nagy célkereszt amúgy is,40 fényévig tudják hogy itt élet van mert azóta sugárzunk.Valakik akár hitler beszédét nézhetik...Igazából felesleges,éjjelátó kell és viszlát.Csak az iy egy jó 100e be kerül.
2015. szept. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De, ha azzal sem látok UFO-t. Először valahogy "ide kéne hívni" őket, mert ha nincsenek itt, akkor nem látom. Kár, hogy pontosan nem említik, hogy milyen adóvevő. Írtam ez ügyben Kostának, ő szokott válaszolni néhanapján.
2015. szept. 6. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!