Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi volt ez a paranormális...

Mi volt ez a paranormális cucc ma?

Figyelt kérdés

Haverom elvette a szekrény kulcsom aztán oda adta a kezembe én meg eltettem a zsebembe.

aztán nem találtam a kulcsom a zsebembe ahova raktam aztán megkérdeztem hol a kulcsom mire a haverom rám nézett beparázva mert megint a kezébe volt a kulcs. De így 6 emberből 6 úgy emlékezett hogy én elraktam a zsebembe a kulcsot.

6 ember szeme csak nem csal. Mi a hétpokol volt ez?


2015. máj. 22. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bűvésztrükk.
2015. máj. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem lehetett bűvésztrükk mert ott volt a kulcs a zsebembe és hirtelen eltűnt fura paradoxon
2015. máj. 22. 22:34
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

Mindenképp hivjatok szakértőt, ez hatalmas tragédia volt.

Hivjatok ördög űzőt, imátkozzatok járjatok templomba, szenteljétek meg a kulcsot lehet hogy megszálta lucifer a démon

2015. máj. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért vette el a haverod a kulcsot?
2015. máj. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pontosítok, a kulcsomat :D
2015. máj. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
megerőszakolta :/
2015. máj. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 bestest ***** válasza:
A nagy mennyiségben fogyasztott italban nincs semmi paranomális.
2015. máj. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Legoman ***** válasza:
100%

Ilyen előfordul. :D

Velem is volt már hasonló.

Még emlékszem, hogy kiskoromban volt egy szerencsepénzem, és mindig magamnál hordtam. Majd mikuláskor, nem volt a zsebeimben a pénz, sehol, kifordítottam minden ruhát, de nem találtam meg. Zsebre tettem a kezeimet, és kerestem tovább, közben zavartságomban mozgattam az ujjaimat is a zsebemben, és gondolkoztam jó erősen, hogy hol hagytam a pénzem. Egyszer csak azt érzem, hogy valamit pattog az ujjaim között. Kiveszem, és ott volt a kezemben a pénz. :)

Nagyon örültem, és meglepődtem egyszerre. :D

Szóval ilyenek előfordulnak. :)

2015. máj. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az egyetlen normális választ utolsó :)
2015. máj. 23. 08:42
 10/11 anonim ***** válasza:

Kulcsos esetem nekem is volt.Csak másabb.

Ügyintézésből siettem haza fele.Nagy gyorsan kinyitottam az ajtót és mikor kihúztam a zárból a kulcsot, akkor lepődtem meg nagyon, mivel annak a bejárati ajtónak nem is az volta kulcsa, amivel kinyitottam, pillanatra megállt bennem az ütő, mert egyből arra gondoltam, hogy ez simán beletörhetett volna! De éreztem és hallottam, ahogy kétszer elfordul a zárban.Később újra megpróbáltam csak ellenőrzés képen azzal kinyitni az ajtót, de soha többet nem sikerült!

De történt már máskor is hasonló, hogy spontán, gyorsan csináltam úgymond véletlenül valamit, aminek utólag belegondolva nem kellett volna sikerülnie és mégis megtörtént.Nálam amúgy néha előfordul, hogy ha hirtelen nézek rá valami tárgyra, például kávés pohárra, akkor megfordul benne a kanál magától, pedig hosszú ideje nem nyúlt hozzá senki.Tehát leesik, elmozdul valami abban a pillanatban mikor ránézek, nem gyakori.

2015. máj. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!