Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » S. O. S Milyet szerezzek be?...

S. O. S Milyet szerezzek be? És honnan?

Figyelt kérdés
A fehér mágiáról szóló könyvet keresek, ami kezdőknek íródott. Nagyon érdekel a téma, minden nap meditálok is úgy 20 percet-fél órát. Lehetőleg olyan könyv legyen, ami megbízható és könyvesboltban is be lehet szerezni, nem pedig az interneten rendelni.

2019. aug. 30. 16:25
 1/10 ******?! ***** válasza:
25%
Én most kínai regényeket olvasok.
2019. aug. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak mert ma néztem a Libriben, és csak regények voltak. De nekem olyan könyv/ek kell/enek, ami/k nem regények, hanem azt mutatja, hogyan kell a fehér mágiát elsajátítani és gyakorolni.
2019. aug. 30. 16:35
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
minden könyvtárban találni, de én nem pocsékolnám ilyenekre az időmet. inkább meditálás helyett segíts a rászoruloknak vagy mit tudom én ...
2019. aug. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én már eldöntöttem, hogy mit akarok, és kész.


Saját könyvet szeretnék. Mert nem biztos, hogy jó az, hogy a könyvtárin sok idegen ember rajtahagyta az energianyomát.

2019. aug. 30. 16:49
 5/10 ******?! ***** válasza:
Nincs Mannád, ebből kifolyólag lényegtelen miket olvasol. De azért kerestem néhányat. Alig két-három koppintás volt. [link]
2019. aug. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2019. aug. 30. 17:21
 7/10 ******?! ***** válasza:
Nincs mit, viszont nem hiszem, hogy mágiát tudnál használni. Számtalan mágiával foglalkozó regényt olvastam, noha mindegyik fantasy volt, azonban mindegyikben volt egy közös pont. Nem tudsz mágiát használni Mana és mannatároló nélkül.
2019. aug. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ebben van valami ... amit az előző mond.


Mana = a mágiához szükséges energia.

Mana-tároló = mágikus úton létrehozott eszköz, ami a mana tárolására szolgál.

2019. aug. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
Szerinted mi a fehérmágia?
2019. szept. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Karl Brandler-Pracht: Titkos lelkierők


Hogy könyvesboltokban kapható-e még, nem tudom, de a legjobb könyv a fehér mágia útjához.

2019. szept. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!