Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos fiút hogyan szerezzek meg?

Kos fiút hogyan szerezzek meg?

Figyelt kérdés
Milyen tulajdonságok fognak meg egy kos jegyű fiút egy lányban? Magabiztosság? Hagyjam hogy kezdeményezzen? Stb.

2019. jan. 14. 00:47
1 2
 1/16 anonim válasza:
72%
Próbáld meg megismerni az illetőt a porból jóslás helyett...
2019. jan. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék olyan válaszokat kapni amik a horoszkóp ellen vannak. Tisztában vagyok vele hogy nem csak ez számít, de én most kifejezetten erre lennék kiváncsi. Igy kicsit konkretabb a kerdes.
2019. jan. 14. 01:03
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ooo nekem is most egy kos fiu tetszik:)

En is tudom, h nem csak ez szamit de szeretem az asztrologiat szoval leirom.

Legyel nyitott. Semmikepp se legyel csondes, visszahuzodo. Legyel nyitott, vidam, vicces. Es beszelj “sokat”. Nem azt mondom, hogy folyton de ne csak o beszeljen, lassa, hogy van szemelyiseged. Ja es szerintem a kosoknal mutasd ki, hogy akarsz tole valamit es nem csak baratsag mert nagyon hamar tovabblepnek.

2019. jan. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Uristen. Ramirt a kos fiu. Najo! Szurkolj te is nekem:)
2019. jan. 14. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%
Várjatok. Kecske embert kerestek? 😅😅 akkor faunnal jártok. Istenem ennyi butát
2019. jan. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%

Kos, az nem kecske, hanem juh fiú. A kecske fiú, az a bak.

Kos fiú nálunk a vásárban szinte mindig van eladó. Illetve a Szabad Földben is szoktak hirdetni, meg Jófogáson...

2019. jan. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
46%
Ja , legyél nyitott. Tedd szét a lábad.
2019. jan. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%

Az ember személyiségétől is függ, mindeki máshogy van összerakva.

Én is kos fiú vagyok, de nem tudok teljesen azonosulni a csillagjegyemmel, csak nagyrészt, midnig van egy kis eltérés, ritka az ha valaki teljesen olyan mint amit a papírra írtak.

Elvileg fejjel előre kéne, hogy nekimenjek midnennek, de nem vagyok képes kezdeményezni. :/

Ha a tudtára adod, hogy mit szeretnél és nem azt várod, hogy kitalálja, az mindig egy plusz pont.

2019. jan. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%

Namármost, én nem teljesen ismerem a btk ezen részét, de szerintem az állatokkal való szexuális kapcsolat, legyen az kos vagy ló, vagy bármi, nálunk tiltott.

Ha nem lenne tiltott és nekem is ilyen aberrált szexuális vágyaim lennének, nyalósóval próbálkoznék.

2019. jan. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nemtudom egyeseknek miért ilyen viccesek ezek az allatos poenok. Es meg a horoszkopot tartjak hulyesegnek. Nem kell ebben a temakorben feltett kerdesekre valaszolni ha nem tudtok ertelmesen hozzaszolni.


A tobbiek valaszat koszonom.

Tudom hogy vannak elteresek es az egesz szuletesi horoszkop szamit nem csak a nap jegy. Én kos vagyok, szoval a nyitottasg, maagabiztossag stb. Megvan . Ugyhogy ha tenyleg ez kell nekik akkor azt megkapjak ;)

2019. jan. 15. 00:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!