Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Egy Pap/ hittanoktató milyen...

Egy Pap/ hittanoktató milyen erős átkokat szór? Mennyire kell félni?

Figyelt kérdés

Az iskolába több gyereknek nem jutott erkölcstan könyv. Ennek az az oka, hogy annak idején a szülő katolikusként, reformátusként nyilatkozott az iskola felé, viszont a gyerek akkor vagy később magától erkölcsre kezdett járni. Az igazgató helyettes és a vezetőség nagyon fél, hogy elátkoznak minket a Papok. Egyre kevesebb gyerek jár már felekezetbe hittanra. Nekem semmi közöm az egészhez, csak tanár vagyok. Mennyire kell félni ? Az iskolára leadott átok kire száll? Mennyire erős egy felszentelt Pap átka?

A hittanoktatók valóban csak gyenge átkokat tudnak? Nem lesz elég tanítványuk :(.


2019. szept. 3. 17:52
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
49%

Isten bocsássa meg amit mondok. Amelyik pap negátkoz az a Sátán felkentje és remélhetőleg a pokolba kerül akkor is ha apostoli ortodox. Ha Isten jó és igazságos akkor nincsen jogában a papoknak n megengedni az átkozást!

Az átoklevétel meg a szerelmi kötés még elmegy bár azok sem isteni dolgok de az átkozast Isten nem kéne hagyja!

2021. júl. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
68%

Jézus tudod miért atkozta meg a fugefat?

Mert Jézus minden emberi lélek ismerője és ismerte a fügefa tulajdonosát aki fösvény volt. Azért volt fösvény mert Izraelben az utcán lévő gyümölcsfák ön hagyták volt némi gyümölcsöt hogy a szegények meg az utazók is egyenek ha éhesek. De eme fugefanak a gazdája sajnálta a szegények től, utazoktol a gyümölcsöt és az egész termést leszedte.

2021. júl. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
85%
A kérdező nem tanár... remélhetőleg :D
2021. júl. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:

Én félek az ortodox papok átkaitol. Ahányszor bemegyek az ortodox templomba ( nagyon szeretem az ortodox vallást és románokat azért járok oda, mikor meglátom a templomot repülök oda) és eszembe jut hogy nem tudják hogy református vagyok ( akiket eretneknek meg pogánynak tartanak) hanem katolikusnal hisznek mert tudom vetni a keresztet. Szóval ahányszor eszembe jut hogy ha 3 pópa közül az egyik megtudná hogy református vagyok mit mondana meg csinálna velem, elkezd fájni a gyomrom és csörög rólam a verejték meg lázban égek. Már a pópa is észrevette hogy ahányszor ott vagyok mindig csorog rólam a víz és mostanában keresztet vet rapm amikor elmegy előttem. Meg inkább elszorul a szívem ha arra gondolok mi lenne ha megtudná hogy református vagyok és június közepe óta odajarok mert akkor költöztem be a lakásomba ami a Templomtól Két Percnyire van. Nagyon közel, a templom udvarában lakom. Nagyontartok tőle ha megtudná hogy református vagyok akkor megatkozna hogyjunius óta odajartam es vetettema keresztet.

Én ahogy magamat ismerem ha Megátkozna a román pópa (mondjuk mondaná hogy meg fog büntetni az Isten amiért odajarok vagy mást mondana) akkor azon volnék hogy legyen magamról a pap átkát. Úgy csinálnám hogy oda mennek a Maicii Domnului ( Szűz Mária) ikonhoz, keresztet vetnék,meg sokolnam azután leterdelnék és Istenhez imádkoznék hogy bocsássa meg a buneimet és vegye le rólam az átkot és irgalmazzon nekem. Meg elmondanám a Miatyánkot és kérném a Maicii Domnului-t hogy imádkozzon értem. Minden alkalommal gyomorgorcsom van mert félek hogy rájön vagy rákérdez mi a vallasom és Szint Kell Vallanom mert hazudni tilos egy papnak. Sokszor elgondoltam és lejátszottam hogy a fennt leírtakat csinálnám meg ha a pópa Megátkozna amiért reformatuskent járok oda. De akkor is félek.

Keresztény Református létemre nem Csókolok Ikont....de ha a pópa Megátkozna akkor Bármire hajlandó volnék hogy ne teljesedjen be rajtam ikont csókolni is. Mert az ároktői jobban félnék.

2021. aug. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
Átoktól
2021. aug. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
76%

Nem jellemző a Pap vezetéknevű emberekre, hogy erős átkokat szórnak.


Ugyanígy a tanárokra sem jellemző, hogy az igazgatóhelyettest tévesen "igazgató helyettes"-nek írnák.

2022. aug. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%
Vallási személy nem tud átkokat szórni. A valóság valamekkora ismerete szükséges ehhez, ami egy vallásos embernek nincs.
dec. 18. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Spellpower függő.
dec. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!