Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Aki már csinált szerelmi...

Aki már csinált szerelmi kötést azoknak a válasza érdekelne és azoknak akik sikerült, ti milyen féle kötest csináltatok és mennyi idő alatt jött be?

Figyelt kérdés
2019. szept. 25. 00:41
 1/8 ******?! ***** válasza:
Tengerész csomó.
2019. szept. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerelmi kötés vérrel. 4 hónap alatt hozott teljes sikert.
2019. szept. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Mona 76 ***** válasza:
Ma 14:25 gondolom Évinél.
2019. szept. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
A szerelmi kötéssel beleavatkozol az élet és a sors rendjébe, úgyhogy csak saját felelősséggel csináld. Elcsesződhet az egész életed miatta. Szépen hozzá leszel kötve egy emberhez, akivel egy idő már semmi sem lesz jó, és így szépen elszalasztod azt, aki majd igazán boldoggá tehetne. Sok sikert...
2019. szept. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mona, magamnak. De ugyanazzal a módszerrel.
2019. szept. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amikor együtt lévőknek csináltam, láttam a következő találkozónál, hogy hatnak az energiák, amiket teremtettem, amikor nem, látzam, hogy egy nagy lépcsőfokkal jobban dobja fel a másikat az elméjük magukban.

Volt, amikor tanulási szándék volt a fő szándék, ilyenkor is a viták többszöröződtek hetekig, a triggerek a dolgaik megbeszélésére többszöröződtek.


Hogy érted, hogy mennyi idő után?? Miért küldenék a jövőbe energiákat?? Természetesen azonnal... O.o

2019. szept. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5. Milyen módszerrel? Vagy honnan ismered az említett hölgy hogyan csinál köteseket?

Engem is érdekelne! Köszönöm!

2019. szept. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mona 76 ***** válasza:
22:37 írtam privát
2019. szept. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!