Kezdőoldal » Utazás » Európa » Au pair-ek segítsége érdekelne...

Au pair-ek segítsége érdekelne, mit csináltatok, ha egy hónap után rájöttetek, hogy nem jó az a család ahol vagytok és új helyre szeretnétek menni?

Figyelt kérdés

egy hónapja vagyok itt, és rájöttem hogy nem nekem való hogy fél éves gyerekre vigyázzak, plusz anyukának soha nem tetszik a munkám, mit tegyek ?

gondolkozok új családon, de nem tudom hogy fogjak hozzá, szóljak a családnak hogy új családot keresek, ők is keressenek valakit, vagy csak ha megvan a cslád akkor szóljak, vagy hogy ??


2011. okt. 6. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Miert a masik csalad jobb lesz? Lehet,hogy megszarabb lesz.
2011. okt. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

kössz hogy értelmesen hozzá tudtál szólni ... -.-

idősebb gyerekekhez akarok menni, mert szerintem se a családnak se nekem nem jó az ha valaki olyan van a fél éves kisgyerekkel, aki ki nem állhatja ...

és tudom hogy van kockázat, de vállalom ...

2011. okt. 6. 16:32
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem elöször keress családot, és ha tudod hogy mikor kezdhetsz ott akkor adja családnak legalább egy hónapnyi idöt találni valakit.

én amikor találtam egy új családot, majd ott megbeszéltünk mindent, megmondanám, hogy most egy családnál vagyok és nem jól érzem magamat mert túl kicsi a gyerek és az anyukával nem vagyunk egy hullámhosszon, de nem akarok velük kitolni és egy hónapot akarok adni nekik, így akkor kezdenék mikor ök elengednének.


van szerzödésetek? mert akkor abban kellene lenni valaminek.

2011. okt. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Naiv vagy,ha azt hiszed,hogy idősebb gyerekkel jobb lesz.

Azokat fegyelmezni kellene,de a szülők ezt nem engedik. Szaladgálhatsz,takaríthatsz utána,kínlódhatsz,hogy egyen stb.,és még lehetne sorolni a nehézségeket. Ott az anyukáknak még annyira sem fog tetszeni a munkád,mint itt.

2011. okt. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha van szerződésed akkor bonyolultabb a sztori. de ahogy irod a szülő sincs veled megelégedve, szóval a legjobb lelépni. én csak azután szólnék hogy találtam másik családot. aztán üljetek le és mondd hogy látod hogy nem tetszik nekik amit csinálsz meg te is inkább máshova mennél.

ha nem bunkók sima ügy.

2011. okt. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sajnos az utolsó előttinek nagyon igaza van, tapasztalatból mondom. Nagyobb gyerekkel, gyerekekkel sem lesz egyszerűbb. Ha mindenképpen másik családot akarsz, akkor keresgélj minél hamarabb és beszélj a szülőkkel, hogy ők is keressenek. De biztos nem lesz kellemes beszélgetés, arra számíts. És hogy utána esetleg még annyira sem lesz kedves az anya. Remélem megoldódnak a gondjaid.
2011. okt. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!