Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Viccen kivul, fekete vagy...

Viccen kivul, fekete vagy feher magiat csinaltatok e?

Figyelt kérdés

Milyen pozitiv illetve negativ hatasai voltak ?

Leginkabb onvedelmi "magiakra" gondolok nem masnak valo artalmakra..

De az is erdekel ha mas valakinek igy artott mi lett? A feher magia is erdekel. De nem a felesleges hokuszpokusz meg gyertyas szeansz, inkabb az,hogy lelekben belul mikre vagyunk kepesek amik kinn kivetulnek a valo eletunkbe.



2019. jún. 22. 18:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Még hobbi szinten se értek a mágiához, inkább csak érdekelt a dolog. Én jót akartam tenni egy barátnőmnek, csináltam neki szerelmi kötést.

A kötés miatt- e, nem- e, nem tudom, de összejött a kiszemelttel, és valamiért sehogy se passzoltak össze. :D

Nem akarok belemagyarázni, de olyan, volt, mintha tényleg kényszerítve lett volna a srác. Úgyhogy "feloldottam" a kötést, nemsokára szét is mentek.


Viszont, a csaj már évek óta boldog kapcsolatban van egy másik fiúval, akinek ugyanaz a keresztneve, mint akivel összekötöttem régen :D

Szóval ennyi, csináltam még pár "védekező", segítő dolgot, de inkább fehér mágiást, de már régóta nem. Feketét nem próbálnék, mert így is minden amit csinálok visszaüt rám nagyon.


Nem kell elhinni, nyugodtan nullázzatok le :)

2019. jún. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Koszi 😊 irtam uzenetet hatha tudsz segiteni.
2019. jún. 23. 16:20
 3/12 MadSeal ***** válasza:
44%
A tibeti böhm vallásban is nem hiába évekig csak magukat fejlesztik a papok és meditálnak. Ha egy kicsi zavar is van benned, akkor nagyon ráfázhatsz. Persze hacsak nincs nálad Salamon gyűrűje :D
2019. jún. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 MadSeal ***** válasza:
73%
Most nézem, hogy a rendes magyar neve bön, sorry. Nem így rémlett amikor olvastam róla.
2019. jún. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Koszi!

De csinaltal hasonlot? Tudsz peldat mondani ? Hallottal ilyesmirol vagy voltal a resze? Mukodik?

2019. jún. 23. 19:45
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Én sátánista vagyok, fekete mágiát használtam arra, hogy jó munkahelyet találjak. Összejött :)
2019. jún. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hogyan? Mit tettel h sikerult ? :) Nem volt semmi artalmas benne,vagy mitol fekete? Es nem feher.

Mi volt a menete? Maskor is hasznaltad?

2019. jún. 24. 23:48
 8/12 anonim ***** válasza:
Minden sátánista mágia fekete. A lényege tulajdonképpen annyi, hogy önbizalmamat ad ahhoz, hogy elérjük a céljainkat, megszabadít a stressztől. Kicsit úgy működik, mint egy placebó. Mar csináltam párszor, eddig mindig működött. Elég bonyolult a menete, a sátánista bibliában le van írva részletesen. Lehet vele ártani is, de eddig erre még nem volt szükségem.
2019. jún. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszi! Utanaolvastam! Vannak hasznos dolgok benne! Jobb h ne szeressunk mindenkit mert akkor nem tudjuk atelni az igazi szeretetet es nem az arra erdemeseknek adjuk a figyelmet torodest. Ezzel teljesen egyet tudok erteni. Azzal is h ne arts de vedd meg magad.
2019. jún. 26. 10:42
 10/12 anonim ***** válasza:

kedves kérdező, igen.

én többnyire az időjárással "játszok", nincs különösebb pozitív negatív hatása. más nem annyi, hogy az ember ha nyár van telet, ha tél van nyarat akar, túl, meleg, túl hideg...emiatt vagy hagyom a fenébe vagy támogatom a nekem kedvező szelet, kb ennyi. (és nincs semmilyen szeansz)


önvédelemre meg eddig bőven elég volt a retorikai alapismeret, vagy a harcművészetek egy két rejtett fogása.

Mit értesz, önvédelmi mágia alatt?


ártott e valakinek? igen, hallgattam és bólogattam.

elloptak tőlem valamit, és megkerestem kő-kövön alapon, ismeretlen elkövetőre...

Másnap meg a egy szellemi vezető ismerősöm mesélte, hogy mi' nagy háborúról maradtam le az asztrásíkon, ahol ők elbuktak...és elmesélte azt amit előtte már tudtam, hisz én küldtem ki, csak más szemszögből...

Aha, lemaradtam...

2019. júl. 1. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!