Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kb 1 hónapja vissza hallottam...

Kb 1 hónapja vissza hallottam hogy saját nagymamám elátkozott minket, jót nevettem elöszőr rajta, , de most már kivagyok bukva eléggé. Valaki aki házilag tudná hogy vegyem le? írom a részleteket lent

Figyelt kérdés

Anyukámnak tartozása volt még 10 en éve valami szolgáltatónál és mostanra a 3 szorosa lett ,a szolgálató automatikusan ráterhelte mamám házára amit mama élvezeti jogon használ ...de anyukámék örökölték a házat a tesóival...


Mondanom sem kell botrány tört ki anyukám tesói és mama azt feltételezi hogy nekem vett fel anyum részletre házat és én BIZTOSAN nem fizetem !! :)


Szó sincs erről...... de a fő lényege hogy mama azt mondta engem és az egész családomat verjen meg az isten semmi ne sikerüljön stb stb


Többen is hallották ...elöszőr legyintettem mert nem hiszek benne ...


1 hónapja sorozatban 2 gyerekem beteg kórház infuzió gyulladások ,ok nélkül fáj a fejem fogam hasam, a szívemmel soha nem volt baj az is beszúr sokszor felsem tudok állni ,,,,

1 hónap allat nem tudom hogyan mikor??? ugyan annyit eszek mint eddig!! 10 kg felszaladt rám ...:/


nem hiszek nagyon az átkokban de most már kételkedem benne ....hova kinek mondjam el ?? szentelt vízet ha teszek a gyerekeimre remélem segít ,bízom benne ...mert nem is saját magam... de a gyerekekért aggódok


2016. márc. 11. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak annyi történt, hogy ezt mondta, akkor nincs rajtatok átok. A félelem az átoktól viszont egyenértékű egy átokkal. Az átkok egy jelentős része a pszichológián alapszik. Ha elhiszed hogy meg vagy átkozva, akkor olyasmit fogsz tapasztalni, ami átokra hasonlít. Olyasmit is az átoknak fogsz tulajdonítani, ami magától is megtörténne. Ugyanígy, ha elhiszed, hogy megtört az átok, mert valaki, vagy épp te csináltál valamit, megszűnik a hatás. Hiába állítod, hogy nem hiszel az átkokban, mert láthatod, mégis hiszel. Az érdekessége a dolognak az, hogy később vallottad be magadnak, mint hogy valóban kezdtél hinni benne. De ettől még az átok nem lesz valós, csak a félelmed.
2016. márc. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy a hit éa akarat teremtő erő, úgy a félelem is.

Hiszel az átokban és félsz tőle, ezért bármi baj/kellemetlenség ér, azzal magyarázod.

.

Mellesleg, ha ha mamád ÉLVEZETI JOGON használja a házat, akkor bizony nem az övé!

2016. márc. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen ez nekem is átoknak tünik de meg kéne vizsgálni hogy biztos legyen...

Az élvezeti jogrol meg...

Ha jogilag haszonélvezője a háznak gyakolatilag több joga van mint a tulajdonosnak... :)

2016. márc. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Az, hogy elhiszed, az többet ér az átoknál...mondok egy példát. A nagyapám pár éve hasnyálmirigy rákos lett...azt mondták, hogy kb. 5 hónapja van hátra...a nagyapám elhitte, hogy meg fog gyógyulni, utána sok betegsége volt, de most jött be egy fél órája a kertből, épp kapált, semmi baja sincs, lekopogom, az orvosok csodálkoztak...az akarat.
2016. márc. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!