Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Akkor tegyük rendbe ezt a...

Souvenir kérdése:

Akkor tegyük rendbe ezt a szerelmi kötés dolgot. Most akkor működik vagy sem? Hagyjuk a csak akkor működik, ha hiszel benne dolgot. Konkrét tapasztalat vkinel?

Figyelt kérdés
2019. okt. 21. 15:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Nyilván nem. Ugyanolyan belemagyarázás, mint a többi hasonló, miközben semmilyen kimutatható korreláció nincs a két dolog között.
2019. okt. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2019. okt. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor marad a kovalens kötés...
2019. okt. 21. 15:51
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
Humbug baromság, de ha működne akkor fejbe kéne lőni az összes olyan embert aki igénybe venné.
2019. okt. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Tételezzük fel, hogy működik. Boldog tudnál lenni abban a tudatban, hogy a férfi nem önszántából, szerelemből van veled, hanem kényszerből, egy kötés miatt?
2019. okt. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Na várjunk csak. Egy szóval se mondtam hogy csinaltattam vagy csinaltatni akarok.

A kolléganőm dicsekedett hogy neki sikerült, de szerintem kamuzik...

2019. okt. 21. 18:01
 7/12 anonim ***** válasza:
58%

Bárkinek tapasztalata Cirila boszival kapcsolatban? – című kérdésnél az alábbi található:

Souvenir nevű felhasználó válasza:

Én beszéltem vele pár szót. Mondtam neki hogy mégse csináltatok szerelmi kötést, és nekem annyit írt, hogy majd megutál a pasi és egyszerűen lekur... tt:)))

100 ezreket meg amugysem adnék egy full idegennek...

2019. okt. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem teszem rendbe neked. Úgy kezeled ezt, mintha a föld népe, vagy a gyakori minden emberének tennénk rendbe, közbe csak neked kéne.
2019. okt. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom hogy működik-e de nem akarom kipróbálni. Megpróbáltam bevonzani egy olyan pasit aki ragaszkodó, mandulavágású, sötétbarna szemű göndör hajú... másfél hónapra rá megismerkedtem a sráccal és másfél évig együtt voltunk. Pont olyan volt. Göndör fekete haj, imádnivaló szemek, és borzasztó ragaszkodó... aha. Az anyja viszont utált mint a sz*rt :'D

Azt tudom csak mondani ha jól csinálod, a vonzás működik, főleg ha alacsony igényeket támasztasz vagy kevesebbet fogalmazol meg magadban (akkor gyorsabb)

2019. okt. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Red Vixen... Téged kötlek magamhoz 😃
2019. okt. 24. 00:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!