Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik szerelmi kötés?

Lina2019 kérdése:

Létezik szerelmi kötés?

Figyelt kérdés
Véleményt szeretnék kérdezni szerelmi kötés létezik, hatékony?okoskodó emberkék kíméljenek Tapasztalatot szeretnék válaszként???

2019. nov. 17. 11:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%
Nem létezik!
2019. nov. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%
Nem létezik!
2019. nov. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
35%

#1,#2 de hát mondta Linácska, hogy "okoskodó emberkék kíméljék"!

Mit szeretnél hallani, kedves Lina? na.

2019. nov. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
59%
Nem létezik. Minden más okoskodás.
2019. nov. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Szeretném még tudni, hogy milyen a hatása vagy mennyi idő, vagy hogy valójában igaz lehet ez?????
2019. nov. 17. 17:05
 6/20 anonim ***** válasza:
83%

A szívedet összekötheted vele, de ezt sem mágia sem varázslötty nem teheti meg.

Én sokat szoktam szívem szerelmére gondolni, még soha sem láttam, de tudom, hogy örökké szeret.

Nem birtokolni kell, hanem mint a kincset elásni és őrizni, míg találkozunk a mennyekben.

2019. nov. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
68%
Hárman leírják, hogy nem igaz. Erre visszakérdezel, hogy igaz-e. Most akkor érdekel, hogy mások mit mondanak, vagy csak azt várod, amit hallani akarsz? Ennyi erővel leírhattad volna, hogy csak pozitív válaszokat vársz, és nem számít hogy igaz-e.
2019. nov. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Akkor le írom, értelmesen!!! Okoskodó emberek ne írjanak!!!! Ezen mit nem. Lehet érteni??? Szerinted utolsó kommentelo, ezzel mit értek hogy negativat írjon, te honnan tudod hogy nem működik próbáltad vagy mi a fene???? Olyan emberek adnak véleményt akik nem is jártasak ebben... Unalmasak vagytok de teleg!!!!!!!
2019. nov. 17. 19:40
 9/20 anonim ***** válasza:
59%

Nem attól lesz értelmes (sem komoly) a szöveged, hogy teleszarod felkiáltójelekkel meg kérdőjelekkel, mintha meg lennél bolondulva, és magadból kikelve ordítanál a földön pörögve.

Pörgesd át a naptárt, 2019 van és nem a középkor, hogy neked boszorkányok, mágusok, varázslók és egyéb mesteremberek hókusz-pókuszolják a szerelmet. Ezek mind kuruzslók akik csak a pénzedre mennek, cserébe előadnak egy kis jelenetet, amit a hiszékeny, buta (ostoba) emberek bekajálnak.

2019. nov. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Ahogy télapó meg fogtündér sem.
2019. nov. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!