Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Woodoo baba, szerelmi kötés....

Woodoo baba, szerelmi kötés. Valakinek sikerült? Akinek NEM vagy NEM is próbálta, ne írjon kérem! Az érdekel aki próbálta és a tapasztalata!

Figyelt kérdés

2019. okt. 25. 20:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Érzelmi kötelék amit mindenki sajátmaga alakít ki van, szerelmi kötés nincs. Ha mindkét fél elhiszi hogy mégis van és megtették velük a "szerelmi kötést" jó eséllyel kialakítják mindketten az érzelmi köteléket a másikkal ami akár negatív akár pozitív blokkolja a figyelem szabadságát és erősödik. Ne játsz másokkal és veled sem fognak játszani :)
2019. okt. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem sikerült! Így konkrét tapasztalatot nem tudok írni!
2019. okt. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Te csak arra a válaszokra vagy kíváncsi, akik azt mondják hogy igen, sikerült. De ennek mi értelme van?
2019. okt. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
btw az Voodoo, nem pedig Woodoo, jó hogy még leírni se tudod...
2019. okt. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Ne szórakozz ilyesmivel . Keress olyat aki viszont szeret és nem kell kötés ! Meg fogod bánni ! Én csináltam több mint 10 éve ! Nem ajánlom !! Részleteket nem osztok .

Ne csináld

Semmi ilyesmit

2019. okt. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 ******?! ***** válasza:
54%
Woodoo baba? Tudom mi azm hajnalok hajnalán felkel és sírdogál, ha nem kap tejet.
2019. okt. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Wodoo baba rontas sikerult. Szerelmi kotesek is. A bababa nem hittem, meg is lepodtem!!!
2019. okt. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
02:33 Köszönjük bejelentésed az aurorok már úton vannak.
2019. okt. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Írtam egy másik hasonló kérdésnél is, ugyan azt tudom ide is írni:

"Nos, nekem sikerült, bár nem fekete esküvőt csináltattam, hanem sima kötést. Itt a kommentek között több "negatív" töltetű hozzászólást olvastam, így jómagam pár gondolattal hozzászólnék. Mire egy kötés mindkét fél részéről teljesen "működik" az igen, lehet akár egy év is. Viszont azért van pár bökkenő is, amiről az emberek elfeledkeznek. Egyrészt, hogy nem mérik fel, hogy gyakorlatban a fél év-1 év az milyen hosszú idő is. Másrészt, ebben a kötést kérőnek is tenni kell. Egyrészt nem véletlenül nem szabad a másik felet "zaklatni", üzenetekkel bombázni stb... Mire eljön az idő, hogy a másik fél jelentkezik, az emberek nagy többsége hajlamos a múlt sérelmeit rázúdítani, negatív energiákat sugározni felé, számonkérni stb... Harmadrészt pedig, 2-3 hónap után a legtöbben szaladnak másik emberhez, hogy jaj így jaj úgy, segítsen, mert nem működik! Ilyen csak az csináltasson, aki képes türelmesen várni, betartja azokat a kéréseket, amiket a kötést csináló kér, aki a negatív dolgokat "ki tudja törölni", és felnőtt annyira, hogy tudja, hogyan kell viselkedni."

2019. nov. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Én foglalkozok szerelmikotessel, vannak visszajelzeseim is ! Ha érdekel írj . A férjemet sokféleképpen kötöttem meg , van rajta woodoo , ver , gyertya mágia .
2019. nov. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!