Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehetek boszorkány? Mi voltam...

Lehetek boszorkány? Mi voltam előző életemben? Mért viselkedem olyan furcsán?

Figyelt kérdés
sokszor történnek velem furcsaságok a sötétebb színeket kedvelem.ha látok egy seprűt repülni akarok van egy macskám amit úgy szeretek mint egy embert.csak olyan könyvet olvasok el ami a varázslatról szól vannak olyan álmaim amik másnapra bekövetkeznek.egyszer megjósoltam a mamámnak hogy fájni fog a háta és fájt is .meg egyszer mondtam,hogy mindenki rosszul fog aludni és valóban rosszul aludtunk is.volt egy látomásom is .szeretném tudni hogy tényleb boszorkány vagyok-e?
2010. júl. 19. 13:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
vámpír vagy
2010. júl. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, csak ilyen az ízlésed.
2010. júl. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én meg még a vb elején megmondtam,hogy a spanyolok nyernek.Háhá xD

Amúgy vámpír vagy,nem boszi :DDDDDDDDD

2010. júl. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Muhahahahhahahahaaaaaaaaa
2010. júl. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

istenem,de gáz-.-"

uram ha létezel,adj erőt!

2010. júl. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

nekem 1 Jós elmondta a születési dátumom alapján ,hogy honnan származhatok le irom ide ,és nagyon sok hasonlóság van az akkor le írás és köztem ... 925körül élhettem Észak-Kanadában (ez a kor érdekel történelemből a legjobban ill mindig is csodáltam az északi tájakat + apai ágon van észak Lengyel fel menőm ) foglalkozásom üzletember lehetett van benne valami rendkivűl tehetséges ember voltam aki az ókor után érdeklődött szint úgy a történelem a kedvenc tantárgyam ( és elmondhatom magamrol hogy általánosban én voltam a töri tanár kis kedvence :D )személyiségem ájj fel és harcolj tovább illik rám ...


hát nem tudom értékeljétek ti is kivácsi vagyok rá

2010. júl. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
42%

1.válasz: Sürgősen keress fel egy pszichológust, nem boszorkány vagy hanem egy mentálisan sérült idióta.^^

2.: Előző életedben sütőtök voltál és az ez utániban cigány leszel.

3.: Mert a szellemileg visszamaradott emberek furán viselkednek. :) (pont úgy mint te)

2010. júl. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%

"ha látok egy seprűt repülni akarok"


Inkább nem képzelem el, milyen kosz lehet a szobádban...

2010. júl. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%

Kicsit olvass utánna a boszorkányoknak ;)

ez csak filmekbe van ez a "seprün repülés.." Ez nm létezik......................Kicsit tudatlan vagy!

2010. júl. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem van egy Toto nevű kiskutyám, visszatérő álmom, hogy forgószél repít smaragdvárosba, majd elindulok Ózhoz, közben találkozok egy gyáva oroszlánnal, egy buta madárijesztővel, meg egy bádogemberrel. Lehet, hogy én vagyok, vagy voltam előző életemben Dorothy, te meg a gonosz nyugati boszorkány vagy?!
2010. júl. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!