Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerbián belül valahol találha...

Szerbián belül valahol találhatok egy boszorkányt akivel beszélgethetnék, vagy esetleg privátban?

Figyelt kérdés
Elég fontos dologról lenne szó és szeretnék segítséget kérni.

2020. jan. 1. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Öcsém téged is jól le fognak húzni. Jó tanács! Amit karira kaptál pénzt jobb ha nem költöd el.
2020. jan. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerbiában elég sok van, bárhol találsz. Na meg mindenféle misztikus lényeket is.
2020. jan. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló bárcsak én is pénzt kaphatnék karácsonyra mint a mai gyerekek, de én már kiöregedtem a karácsonyi ajándékokból, már sajnos nekem kell adni. És nem egy csalóra gondoltam, hanem ha esetleg valaki járt már valahol és pozitív visszajelzései vannak akkor attól elfogadnék egy kis esetleges információt. :)

Második válaszoló, ha már olyan sokat lehet találni akkor hol? Mert én már kerestem de sehol nem találtam reájuk, pedig helybéli vagyok.

2020. jan. 1. 17:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Belgrád

kossuth lajos utca 2

2020. jan. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kiss Kató léleklátót javaslom, de ő magyar. Nézd meg a youtube-on az előadásait. Megbízható. Írj neki.
2020. jan. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!