Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit csináljak? Elkezdtem...

Mit csináljak? Elkezdtem félni nagyon. (lehet, hogy hülyeség legalabbis remelem)

Figyelt kérdés

Van egy híres elvileg jézusi képességgel rendelkező táltos, aki tud csinálni állapot felmérést úgy is, hogy csak egy nevet és egy e-mail címet tud, és ezen az állapot felmérésen ami jött e-mail-be az van írva, hogy egyházi átok van rajtam!

Hiszek Istenben, tisztelem Őt! Elkezdtem kicsit felni! Mit csináljak? Mit gondoltok errol?



2020. jan. 13. 23:29
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Eddig nem hittem az átkokban, de kb. 6 éve teljesen összeomlott a csaladi életünk.
2020. jan. 13. 23:30
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Elküldenéd nekem is ha nem probléma?kíváncsi vagyok az eredményre..
2020. jan. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Mármint a honlapot,nevet,mailt..
2020. jan. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a neved és az e-mail címed? A születési dátumod, a horoszkópod, vallásod, korod stb nem is kellett neki? Ez így gyanús. Hiszek az ilyen dolgokban, de szerintem ez lehúzás volt jelenleg. Sajnos köztünk nagyon sok a csaló.
2020. jan. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha igaz lenne amit állít, már le is vette volna rólad az átkot, hiszen a képességei megvannak hozzá. Nyilvánvalóan nem mondott igazat neked.


Nekem nincsenek ilyen különleges képességeim, de anélkül is meg tudom neked mondani, hogy nincs rajtad átok. Az elesett embert sok csaló próbálja kihasználni.

2020. jan. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyházi átok? Ezek szerint a plébánosok már átkokat is szórnak?
2020. jan. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Figyu' ha ennyire vallásos vagy akkor menj szépen be a templomba és kérj tanácsot az atyától.

Lehet modernizálóik lassacskán az egyház, de egyházi "átkot" nem e-mailen küldözgetnek.

2020. jan. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az átokbna való hit eleve ellentmond a keresztény tanoknak, ne már. Elég kamunk hangzik ez az e-mail cím név alapján való nézegetés.


A családi életetek meg egész más miatt omolhatott össze, leginkább a mentális egészségetek és a kapcsoaltaitok ápolása a kulcs, nem vlami átok.

2020. jan. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mitől keztél el félni???


Olyan nincs, hogy valaki jézus képességeivel rendelkezik, mert Jézus noha emberként, embertől született, mégsem volt ember teljes mértékben, mert valójában Ő a testben megjelent Isten!!! Aki azt állítja magáról, hogy Jézus képességeivel rendelkezik az sarlatán!!! Azaz hazug és csaló!!!

Szóval mitől félsz???

2020. jan. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha elküldöd a neved, pl. Balog János, akkor az összes Balog Jánoson átok van? Szóval érted, a nevedből mit tudna bárki megállapítani?

A lelki nyugalmad miatt javaslom csak, hogy fordulj az egyházhoz, pl. beszélj egy atyával stb., vagy csak úgy magadban tudatosítsd, mekkora hülyeség ez, vagy a barátaiddal nevess rajta egyet.

Ha ráparázol akkor minden rosszat annak fogsz betudni, hogy átok van rajtad, pedig nem is.

2020. jan. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!