Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van köztünk aki szerelmi...

Van köztünk aki szerelmi harmonizálást kért már?

Figyelt kérdés

2napja lett kész a harmonizálás milyen hatása lehet a másik félre volt szerelmemre?

Most úgy néz ki mint aki egész éjjszaka éber nem tud aludni feszült,ez már annak a hatása is lehet?



#szerelem #Harmonizalas
2020. jan. 31. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Mit zagyválsz te itt össze? Mi aza szerelmi harmóizé harmónizálás? Nem elég harmónia ogy szereted?
2020. jan. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedves, ha nem erted mit irok akkor mi a k... anyukade írsz ide??
2020. jan. 31. 21:21
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
k. neked az anyukád te félkegyelmű szerencsétlen te! ilyen hülye kérdest! Google a barátod beírod és kidobja... Azért írtam, hogy megkérdezzem mi az a szerelmi harmónizálás, mert még egy ilyen idiótáva, mint te vagy nem taliztam és sosem halottam szerencsére egészen idáig. Veled ellentétben vettema fáradtságot, kigugliztam és rájöttem, hogy mi ez tul.képp ez vmi mágia, gratulálok :D Tuti h ennek a hülyeségnek nincs köze az éjjeli éberséghez, ne hagyd, hogy teletömjék hülyeségekkel a fejed, naívságod szégyenletes, tudatlanságod minősíthetetlen, stílusod borzasztó alpári, szerény társadalmunk hasztalan tagja vagy!
2020. jan. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Én szerelmi furulyázást kértem.
2020. jan. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
igen mindenbizonnyal anak a hatása. a kövekező napokba fáradékonnyá válik még jobban asztán egy maxi kétt hét után bele pusztul a kialvadtlanságba
2020. jan. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

😂😂😂 a szerelmi furulyázással mindenki jobban jár!

Többnyire az ingyenes és nem dobsz ki pénzt hirdetős nsgy mágusoknak😂😂

2020. febr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!