Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Angyalmágiával szerelmi kötés...

Angyalmágiával szerelmi kötés mennyi idő után hat?

Figyelt kérdés
2020. jan. 25. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
A szemét kiszúrhatod, de a szívét nem.
2020. jan. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
85%

Az angyalmágiát pont nem erre találták ki.

Szerelmi kötés minden esetben fekete mágiához tartozik, és meg kell fizetned az önzőséged árát (és itt nem arról a pénzről beszélek, amit a boszinak perkálsz, mert az szinte csak borravaló)

2020. jan. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Angyalmágiával nincs szerelmi kötés. A fehér mágia valósul meg angyalok közreműködésével, és az angyalok nem segítenek olyasmiben, amit ők etikátlannak tartanak. Márpedig másik ember érzelmeinek befolyásolása, erőszakkal irányítása, stb. (ugye a szerelmi kötés) annak számít.

A szerelmi kötés a fekete mágia gyakorlatához tartozik. A fekete mágia megvalósulását a démonok segítik, és ők pedig segítenek az etikátlannak számító ügyekben is, mivel úgy tartják, hogy mindenki a saját döntéseiért felelős és vonható felelősségre.

Ez alap tudás a mágiában, ha még ennyit sem tudsz, akkor inkább tartsd távol magad tőle.

2020. jan. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Ha van egyáltalán ilyen, akkor az angyalokat erre tuti nem kérheted


Max arra hogy segítsenek neked megtalálni a helyzetedhez legjobban illőt.

2020. jan. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Hallgass a lelkiismeretedre .. legyen nyugodt ..
2020. jan. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18%

Minden egyből hat. Az összes mágia még a befejezése előtt hatást gyakorol.

Itt mindenki ellógta a fizika órákat?

2020. jan. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vegyél neki egy rekesz sört ha fickó vagy ha csajszi akkor neki való dolgot gyakrabban. Kedveskedj!

Igy is megkötheted ha már máshogy nem tudod.

Lehet veled van a baj? Akkor itt már mágia nem működik!

Változtass magadon,mondjuk arcot meg mentális dolgokat. Pl.: hozzáállást a másikhoz vagy légy vele csak egyszerüen kompromisszum képes. Nekem segitett.

2020. jan. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%

Előttem szóló!

És az illető mit használt? Netán tengerészcsomót? Ráadásul olyan különlegeset (már, ha van köztük különbség - elnézést, de nem vagyok szakavatott), amit senki más nem tud?

Nem tudom, sírjak vagy nevessek-e a hozzászólásodon. Ok, legyen mindkettő: :( :)

2020. febr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
37%
Nekem nem sikerült.Nagyon sokan átvertek egy valaki tudott segíteni
2020. jún. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!