Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha nem sikerült a szerelmi...

Ha nem sikerült a szerelmi kötés akkor a pénz visszajár?

Figyelt kérdés
Frabatonal csináltattam egy kötést 2 éve és nem hat,nincs semmi jel beszéltem frabatoval adja vissza a pénzem ő azt mondta ez nem garanciális mágia nem jár vissza pénz a lottónál se mert nem nyer a szelvény. Segítsetek 400000 Ft őt fizettem neki.
2020. febr. 20. 22:55
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

beszélj ügyvéddel! Hátha ő tud valamit mondani.


Ha ő azt mondja hogy fel lehet jelenteni csalásért egy videófelvétel birtokában amin elismeri, hogy felvett tőled 400 lepedőt akkor hajrá. Meg fogják büntetni és te perelheted vissza a 400 ezer HUFot


De az ilyen Frabato félék annyira gerinces fajta hogy még egy fogpiszkáló sincs a nevén. És akkor bukod még a perköltséget is.

2020. febr. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
60%
Megérdemled. Egyedül ennyit tudok írni erre. Frabato vagy ki a tököm volt a kuki, hogy nem a dupláját varrta le. Te meg fogd fel úgy, hogy lehetett volna 800 rongy is. Jobb nem?
2020. febr. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Már majdnem egy havi fizétesem.
2020. febr. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
66%

Nekem ennyibe kerülne az implantátumom.

Ha legközelebb megint lenne fölös 400 lepedőd akkor lécci szóljál mert lenne neki jobb helye is... :)))

2020. febr. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 zol56 ***** válasza:
100%

Ááá... Megint frabatovics...

Sajna nem jár vissza. Önként adtad oda a pénzt. Papírt nem írtatok, hogy ha nem sikerül akkor visszaadja a pénzt. Ha tudod is bizonyítani akkor se lenne sok esélyed.

Csalók sose adnak vissza pénzt.

Megérdemelne egy kis baráti beszélgetést frabatovics. Utazásra invitálnám sz asztrálsíkra...

2020. febr. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
74%
Ennyiert össze is adlak titeket
2020. febr. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

Kötöttetek szerződést...? Le van írva benne, hogy ha nem sikerül, akkor visszajár a pénz...?? Na ugye, hogy NEM!


Innentől kezdve könyveld el, hogy bebuktad.

Az ostobaság vámszedőit messzire el kell kerülni!


Lessons learnt.


Majd legközelebb inkább ezt a pénzt szépítkezésre költöd, és akkor "kötés" nélkül is találsz magadnak párt.

2020. febr. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
85%
Tanuló pénz. Ha voltál olyan sügér, hogy ennyi pénzt kidobtál az ablakon egy nem létező dologért, akkor így jártál. Szerződés hiányában meg még csak perre sem viheted az ügyet. Ez van.
2020. febr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Ma megkérdeztem egy ügyvédet azt válaszolta hogy mivel nem adott számlát Frabato azzal se érek el semmit mert ha nagyon piszkálják vele azt mondhatja nem ismer engem (én azt mondtam neki nem kérek számlát) illetve meg azt is mondta az ügyvéd hogy a termékeknél is max 3 nap alatt jár vissza a pénz,a szolgáltatásnál is ha a fodrász elrontja a hajad vagy rögtön ott balhezok vele mert ha másnap megyek vissza már nem jár vissza a pénz a szerencsejáték, ezotéria esetében meg nem lehet alaposan megvizsgálni hogy valóban nem működik a mágia ,a lottó szelvény árát se adjak vissza ha nem nyer az ügyvéd szerint azt mondta ne bolygassam ezt mert még a mágus jelent engem fel zsarolással, fenyegetéssel és még igazán lenne mert én szóban, levelében is kértem fizesse vissza.ez egy halott ügy b+ a Frabato igazatok van hogy hülye vagyok de ha szerelmes az ember és kétségbe van esve akkor bármit megtenne a férfit visszakapja.
2020. febr. 21. 10:18
 20/36 anonim ***** válasza:
82%

Remélem, legalább az ügyvédnek nem fizettél....


Ezt józan ésszel egyből lehetett tudni!


Megtanultad a leckét, ennyibe került.

2020. febr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!